Acer A1 z Androidem we wrześniu

Newsy

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Acer – trzeci wśród największych gigantów produkujących komputery wprowadzi we wrześniu tego roku swój pierwszy telefon pracujący na Systemie Android.

A1 – bo tak zostanie prawdopodobnie nazwany, ukaże się między czterema telefonami Acera zaprezentowanymi we wrześniu. Ze specyfikacji technicznych wiadomo tylko tyle, że będzie posiadał duży dotykowy ekran.

Informacja pochodzi z nieujawnionego tajwańskiego źródła. Osoba która wyjawiła tę informację prosiła o anonimowość, ponieważ nie jest upoważniona do jej rozpowiadania. Henry Wang, rzecznik firmy Acer, podobnie jak przedstawiciele Google odmówili komentarza w tej sprawie.

Czy ta informacja jest wiarygodna? Skomentuj na Największym Polskim Forum Android – użytkowników Era G1.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x