Asusa również dopadła mania mniejszości – Padfone Mini w drodze

Newsy

padfone infinity asus

Pomniejszanie dotychczasowo produkowanych urządzeń to moda, która nieprędko nas opuści. Zależnie od konkretnego przypadku może to być udany ruch (Xperia Z1 f) jak i mniej trafiony (S4 Active Mini). Teraz do tej gry wchodzi tajwańska marka Asus ze swoją bardzo udaną hybrydą tabletu i smartfona.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Niedawno odświeżony Padfone może doczekać się swojej pomniejszonej wersji. Ostatnio ujawniony test w GFXBench ujawnia dokładniejsze dane kolejnej hybrydy Asusa. Dane techniczne w tym przypadku nie są porażające i edycja „Mini” nie będzie najlepszym urządzeniem pod względem specyfikacji, która będzie znacząco ograniczona w stosunku do pierwowzoru. Główną różnicą jest oczywiście wyświetlacz, któremu najprawdopodobniej obcięto przekątną do czterech cali. Rozdzielczość również uległa zmniejszeniu i wynosi qHD (960×540). Układ zlokalizowany wewnątrz smartfonu to – według GFXBench – Snapdragon 400, który składa się 4-rdzeniowego procesora, Adreno 305 oraz 1GB RAM.

asus padfone mini gfxbench

Z kolei podstawka przekształcająca smartfon w tablet może posiadać wyświetlacz o przekątnej 7 cali. Wszystko to pod kontrolą Androida w wersji 4.3 Jelly Bean.

CEO Asusa, Pan Jerry Shen, wspominał kilka miesięcy temu – w sierpniu – o pracach nad tego typu modelem. Jak widać, Tajwańczycy nie kłamali i bardzo możliwe, że jeszcze w tym roku Padfone Mini nie będzie dla nas tajemnicą.

źródło: The Droid Guy


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x