Energizer pokaże 26 smartfonów, jeden będzie prawdziwym rekordzistą!

Adrian Celej Newsy 2019-01-25

Energizer to marka raczej kojarzona z bateriami i akumulatorami, nie z nowymi technologiami. W Polsce raczej nie zobaczymy smartfonów z logo tej firmy, jednak to nie oznacza, że one nie istnieją. Na zbliżających się targach Mobile World Congress 2019 zobaczymy aż 26 nowych telefonów Energizera, z czego jeden będzie pod pewnym względem rekordowy.

Co pokaże Energizer na MWC 2019?

Podczas targów Mobile World Congress 2019 Energizer pokaże 26 nowych urządzeń, w tym smartfon składany, urządzenia z nowej flagowej linii i smartfon z baterią 18000 mAh! Według zapowiedzi na przygotowanym stanowisku będzie można zobaczyć też telefony z kamerami pop-up (!?) oraz serię pancernych smartfonów z kamerami dającymi „profesjonalne funkcje skanowania”, można domyślać się, że producent mógł zamontować tu kamerę podobną do tej, która trafiła do pewnego urządzenia pod marką Cat. Ogólnie urządzenia dostępne będą w 4 seriach:

 • HARCASE – telefony pancerne
 • POWER MAX – urządzenia z dużymi bateriami (w tym nasz rekordzista)
 • ENERGY – do codziennego użytku
 • ULTIMATE – flagowce

Więcej dowiemy się podczas MWC 2019

Zobacz też: Energizer stworzył najbrzydszą i najbardziej zaskakującą podróbkę Nokii 3310!

Kto te telefony projektował?

Z pewnością premiera nowych urządzeń to większa konkurencyjność na rynku i pchanie innowacji do przodu, jednak mam pewne wątpliwości. Za te telefony odpowiada firma Avenir Telecom, która ma wyłączne prawo do wykorzystywania tej marki przy sprzedaży telefonów. Tutaj trzeba zadać sobie pytanie – telefony pod marką Energizer faktycznie zaprojektowała jakaś poważna firma, czy są to zwykłe B-brandy z Chin, których na naszym rynku pełno?

Źródło: Gizchina • Krzechu

  Fajnie fajnie ale nic ten news nie wnosi…Piszcie jak już coś więcej jest wiadomo bo człowiek wchodzi fascynuje sie a potem takie cos

 • Szymon L

  Miałem „przyjemność” z ich ładowarką Inteligent Charger która nie była w stanie naładować akumulatorów bo za bardzo rozładowane (pad od X360 się wyłączał). Stara głupia ładowarka poradziła sobie bez problemów. Jak oni się wezmą za telefony to nie chcę być w promieniu 10 metrów od tego szajsu.

  • Pabliell

   Tak dla informacji: oni już się wzięli za telefony. Ich najlepszy (póki co) model jest wyposażony w Helio P25, 6GB RAM, ekran 6″ FHD i baterię 4500 mAh. Premierę miał w styczniu zeszłego roku.
   https://www.energizeyourdevice.com/en/mobiles/product/details/power-max-p600s/
   Mają też kilka modeli z najniższej półki, a nawet „cegiełki” starego typu, za to z wielką baterią.x