samsung galaxy s10+ desgin wyglad

Samsung Galaxy S10 i kryptowaluty – co ta dwójka ma wspólnego?

Newsy

Premiera smartfonów z serii Galaxy S10 zbliża się wielkimi krokami. Nadchodzące flagowce Samsunga wzbudzają niemałe zainteresowanie, mimo że wiemy o nich już niemal wszystko. Nie tak dawno poznaliśmy wygląd Galaxy S10 (całej rodziny), a także dowiedzieliśmy się, że Galaxy S10 Plus ma się wyróżniać nie tylko specyfikacją. Tymczasem światło dzienne ujrzał kolejny, bardzo ciekawy przeciek.

Samsung Galaxy S10 i kryptowaluty – co mają wspólnego smartfony Samsunga i wirtualne waluty?

W internecie pojawiły się dziś zdjęcia, które ukazują Samsunga Galaxy S10 (prawdopodobnie wariant podstawowy). Najciekawszy w tym wszystkim jest fakt, że na ekranie urządzenia ukazany jest Samsung Blockchain KeyStore, czyli portfel, w którym naturalnie będzie można przechowywać wspierane kryptowaluty. Zresztą, zobaczcie sami:

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Zobacz także: Google zostało ukarane za RODO. Tak dużej kary jeszcze nie było

Jak można zobaczyć na pierwszym z powyższych zdjęć, Samsung Blockchain KeyStore opisywany jest jako „bezpieczne i wygodne miejsce na kryptowaluty”. Z kolei na drugim zdjęciu możemy dostrzec, że na chwilę obecną rozwiązanie Samsunga wspiera tylko jedną kryptowalutę, Ethereum (ETH). Można więc śmiało założyć, że opisywany portfel nie jest jeszcze dokończony, a w przyszłości wspieranych będzie znacznie więcej kryptowalut. Osoby, które zdecydują się korzystać z aplikacji Samsunga będą mogły zaimportować do niej istniejący portfel lub stworzyć nowy. Brzmi znajomo? Nie tak dawno temu światło dzienne ujrzał HTC Exodus, czyli smartfon szczególnie przeznaczony dla osób zajmujących się kryptowalutami i kryptografią. Co by nie mówić, rozwiązanie Samsunga zapowiada się ciekawie. Niektórzy z pewnością skorzystają.

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x