KM1060G_front_CMYKNiedawno przedstawiliśmy Wam recenzję smartfonu DualSIM, który według komentarzy jest najlepszym wyborem w swojej cenie. Mowa oczywiście o Kruger&Matz Live, który za niewielkie pieniądze oferuje naprawdę wiele. Teraz polski producent rozszerzył swoją ofertę o odświeżonego tableta oznaczonego jako KM1060G.

Urządzenie to jest usprawnioną wersją KM1060. Różnice są niewielkie, ale jednak znaczące. Wewnątrz obudowy znalazło się miejsce na slot na kartę SIM, co oznacza, że mamy do czynienia z tabletem w wersji 3G. Kolejna zmiana to zaktualizowany system Android do wersji 4.2.2. Reszta nie odbiega konstrukcyjnie niczym od pierwowzoru, który jest już kilka miesięcy na rynku.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

km1060-front

Wewnątrz tabletu KM1060G znajdziemy dwurdzeniowy układ Rockchip RK3066 taktowany częstotliwością 1,6GHz. Za grafikę w tym przypadku odpowiada Mali-400. Do tego dochodzi 1GB RAM oraz 8GB wbudowanej pamięci z możliwością rozszerzenia jej za pomocą kart microSD (do 32GB). Wyświetlany w rozdzielczości 1280×800 obraz możemy oglądać na 10-calowym ekranie IPS.

km1060-back

Na plecach urządzenia znajdziemy 5MPx aparat z Auto-Focusem, a z przodu znalazło się miejsce na kamerkę do wideorozmów z matrycą o rozdzielczości 2MPx. Oprócz tego na zewnątrz obudowy znajdziemy sloty HDMI, microUSB, dwa głośniki oraz wcześniej wspomniane gniazdo na karty pamięci.

Polska marka należąca do firmy Lechpol znacząco rozwinęła się w ostatnim czasie. Sugerowana przez producenta cena tabletu Kruger&Matz 1060G wynosi 850 zł i już dzisiaj zainteresowani mogą nabyć ten produkt.

źródło: Informacja prasowa
Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.