MWC: Sony Ericsson Xperia Arc – w naszych rękach

Newsy


Zapraszamy do obejrzenia kolejnego filmu z Mobile World Congress, ze stoiska Sony Ericssona. Tutaj poza prezentacją przygotowaną specjalnie dla Was przez pracownika SE, zobaczycie również małą „zabawę menu”.
{youtube}AKqHbkXK_O0{/youtube}

Xperia Arc podobnie jak Play to również udany model. Przede wszystkim wybiorą ją osoby którym niezwykle zależy na designie i oryginalności. Urządzenie swoim wyglądem przebija chyba wszystkie zaprezentowane na targach Androidy. Wykonanie telefonu również nie odbiega od jego design – wszystko na najwyższym poziomie. Zastrzeżenia można mieć jedynie do szybkiego brudzenia się fortepianowego plastiku.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]


 

System w porównaniu do Xperii X10 również świetny – teraz po prostu da się tego używać. Wiele widgetów, przemyślany układ – wszystko działa bardzo szybko.
Pełną galerię zdjęć znajdziecie tutaj


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x