ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

MWC: Sony Ericsson Xperia Play – w naszych rękach

Autor: Jakub Bereziewicz Kategoria: NewsyZapraszamy do obejrzenia filmu z Mobile World Congress, na którym pracownik stoiska SE prezentuje nam jego możliwości. Doszliśmy do wniosku, że nikt tak jak on nie zna jego funkcjonalności dlatego zamiast spędzić przy Xperii Play kilka godzin na jej poznawanie, poprosiliśmy eksperta. Mówi on bardzo wyraźnie i ciekawie, więc nawet osoby z kiepskim angielskim nie będą miały problemu ze zrozumieniem. Film w rozdzielczości Full HD – dlatego zapraszamy do oglądania w wyższej jakości.

Sama Xperia Play jest udanym telefonem. Jakość jej wykonania można pozostawić bez zastrzeżeń – materiały solidne, nic nie trzeszczy. Slider działa znacznie lepiej niż w Motoroli Milestone i HTC Desire Z – całkiem jak w starej poczciwej Xperii X1. Dedykowane do gier przyciski są bardzo wygodne – dzięki nim można poznać całkiem nowy standard gry. Co ważne, przyciskając w tym samym czasie do góry i w prawo telefon rozpozna to jako na ukos – czyli pad jest ośmiokierunkowy.

System w porównaniu do Xperii X10 również świetny – teraz po prostu da się tego używać. Wiele widgetów, przemyślany układ – wszystko działa bardzo szybko.

Sprawdź najnowsze wpisy