MWC: Sony Ericsson Xperia Play – w naszych rękach

Newsy

Zapraszamy do obejrzenia filmu z Mobile World Congress, na którym pracownik stoiska SE prezentuje nam jego możliwości. Doszliśmy do wniosku, że nikt tak jak on nie zna jego funkcjonalności dlatego zamiast spędzić przy Xperii Play kilka godzin na jej poznawanie, poprosiliśmy eksperta. Mówi on bardzo wyraźnie i ciekawie, więc nawet osoby z kiepskim angielskim nie będą miały problemu ze zrozumieniem. Film w rozdzielczości Full HD – dlatego zapraszamy do oglądania w wyższej jakości.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

{youtube}1m_Q_ajIThE{/youtube}

Sama Xperia Play jest udanym telefonem. Jakość jej wykonania można pozostawić bez zastrzeżeń – materiały solidne, nic nie trzeszczy. Slider działa znacznie lepiej niż w Motoroli Milestone i HTC Desire Z – całkiem jak w starej poczciwej Xperii X1. Dedykowane do gier przyciski są bardzo wygodne – dzięki nim można poznać całkiem nowy standard gry. Co ważne, przyciskając w tym samym czasie do góry i w prawo telefon rozpozna to jako na ukos – czyli pad jest ośmiokierunkowy.

System w porównaniu do Xperii X10 również świetny – teraz po prostu da się tego używać. Wiele widgetów, przemyślany układ – wszystko działa bardzo szybko.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x