Sony Xperia XZ4 render

Sony Xperia XZ4 na nowych zdjęciach. Ten smartfon wygląda naprawdę nietypowo

Newsy

Sony Xperia XZ4 to zdecydowanie jeden z najbardziej oczekiwanych smartfonów 2019 roku. Nic dziwnego, bo Xperia XZ4 będzie się naprawdę wyróżniać na tle swoich poprzedników jak i konkurencji. Doskonale potwierdza to dzisiejszy przeciek, który pokazuje przód wspomnianego urządzenia w pełnej okazałości.

Sony Xperia XZ4 na nowych zdjęciach. To naprawdę nietypowa konstrukcja

Premiera tytułowego urządzenia odbędzie się na nadchodzących targach MWC, które rozpoczną się już za nieco ponad miesiąc – 25 lutego bieżącego roku. Smartfon będzie miała ekran o proporcjach 21:9 i rozdzielczości 4K. Dokładna specyfikacja Xperii XZ4 nie jest jeszcze znana (na chwilę obecną znamy tylko domniemaną), ale dzięki dzisiejszemu przeciekowi poznaliśmy jej bardzo nietypowy wygląd. Zresztą, zobaczcie sami:

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Sony xperia xz4

Zobacz także: Oszukańcze aplikacje map w Google Play. Gigant z Mountain View nic z tym nie robi

Jak widać na powyższym zdjęciu, smartfon ten jest bardzo długi i charakteryzuje się cienkimi ramkami. Niestety taka konstrukcja urządzenia przynajmniej z początku będzie problematyczna, co zresztą mnie nie dziwi. Mam tu na myśli przystosowanie aplikacji do takiego ekranu oraz obsługę smartfona jedną ręką – jeśli Sony nie dostosuje odpowiednio swojego oprogramowania, to może to być niemal niemożliwe.

Z widocznych wyżej zdjęć można także dostrzec pewien „pasek” po prawej stronie ekranu urządzenia. Na pierwszy rzut oka przypomina on Apps Edge z flagowców Samsunga – zakładkę, którą można rozwinąć w celu uzyskania szybkiego dostępu do wybranych aplikacji. Co by nie mówić – smartfon zapowiada się nadzwyczaj ciekawie, i wcale nie mówię tu tylko o wyglądzie – wydajność Xperii XZ4 także wzbudza podziw. Trzymam kciuki, żeby dział mobilny Japończyków w końcu wyszedł na prostą.

Źródło: sumahoinfo


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x