ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
oppo r17 pro samsung przyslona

Oppo z serwisem w Polsce — naprawy nie będą problemem

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Oppo pojawi się w Polsce — to już fakt, na którego ogłoszenie musieliśmy trochę poczekać. Niemniej Chińczycy oficjalnie wejdą do kraju nad Wisłą, a to oznacza dostępność przełomowych modeli, które dotychczas w głównej mierze mogliśmy tylko opisywać. Niemniej rewolucje mają też to do siebie, że potrafią się zepsuć, czego oczywiście nie życzymy i nie twierdzimy, że Oppo tworzy awaryjne modele. Jednak przezorny zawsze ubezpieczony.

Obyście nigdy nie musieli, ale jeśli będzie trzeba, to Oppo ogłasza serwis w Polsce

oppo a7 oficjalnie

Z dzisiejszej informacji prasowej dowiadujemy się, że Oppo stawia na wygodną obsługę po stronie klienta. Jednak zanim przejdziemy do konkretów, to poznajmy samą firmę, która będzie odpowiedzialna za serwis w Polsce. Jest to S.B.E. Polska, która to zajmuje się już autoryzowaną obsługą Apple (między innymi w ramach T-Mobile) i Huawei (z Honorem). To tak naprawdę główni producenci, ale na stronie możemy też wyczytać o obsłudze smartfonów Microsoftu, Philipsa, Jablocom czy też DOOGEE. Tymczasem wróćmy do Oppo, które niedługo pojawi się na tej samej liście. Firma zapewnia, że ich modele będą objęte 24-miesięczną gwarancją wraz ze wbudowanymi akumulatorami. W przypadku akcesoriów okres ten wyniesie 6 miesięcy, czyli standard.

Jak skontaktować się z serwisem Oppo w Polsce?

oppo r17 pro oneplus 6t

Co prawda to za wcześnie, ale firma już zapowiada, że klienci będą mogli otrzymać pomoc zarówno na stronie serwisu, jak i samej firmy. Pojawią się stosowne formularze, które będą kierowane do techników. Nie zabraknie też możliwości kontaktu telefonicznego oraz bezpłatnego czatu online z konsultantem. Jeśli będzie trzeba wysłać smartfona do serwisu, to pojawia się opcja door-to-door. Oczywiście dotyczy to wyłącznie modeli zakupionych w polskiej dystrybucji.

Zobacz też: Samsung Galaxy M oficjalnie zapowiedziane!

Serwis Oppo w Polsce zapowiada się zdecydowanie lepiej, niż ma to miejsce w przypadku marki-córki, czyli OnePlusa. Matematyczna firma postawiła na Regenersis, który nie ma najlepszych opinii w Polsce. W przypadku S.B.E. Polska z pewnością nie znajdziemy tak wielu niepochlebnych komentarzy i oby się to nie zmieniło.

Na koniec tradycyjnie zapraszamy obecnych, ale też i potencjalnych fanów Oppo do grupy na Facebooku.

Źródło: informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy