Wielu z nas sięgając w pamięci do roku 2004 i tego, co wówczas działo się na rynku mobilnych technologii, przypomni sobie o kultowym wręcz telefonie, jakim była Motorola RAZR. Informacje na temat powrotu tego modelu w zmodyfikowanej formie krążyły po sieci od jakiegoś czasu. Teraz poznaliśmy także jego schematyczny wygląd.

Legendarna Motorola RAZR może powrócić w nowej formie z wyginającym się ekranem

Oczywiście wskrzeszenie tego modelu wiąże się przede wszystkim ze zmianami oraz unowocześnieniem znanej nam konstrukcji. Możemy więc śmiało zapomnieć o fizycznych przyciskach oraz typowej klapce, które były znakiem rozpoznawczym pierwowzoru. Otrzymamy za to elastyczny ekran oraz oczywiście system operacyjny Android na pokładzie. Lenovo, które jest właścicielem marki Motorola może pójść w ślady konkurencji oraz trendów na nadchodzący rok i zastosować w swoim smartfonie panel wykonany w tej samej technologii, co w Samsungu Galaxy F

motorola razr

Zaprezentowany schemat przywodzi na myśl pierwowzór, chociażby za sprawą kształtu samej bryły, jednak niech nie zmylą was te szczegóły. W miejscu przegubu, czyli zgięcia widzimy wspomniany wcześniej wyginający się panel, który po rozłożeniu pozwoli w pełni wykorzystać potencjał telefonu. Od frontu, w górnej części zlokalizowany będzie głośnik, zastanawiać mogą jednak dosyć szerokie ramki oraz przestrzeń pod wyświetlaczem. Z tyłu, w części górnej umieszczono natomiast dodatkowy ekran służący do wyświetlania powiadomień. Co do samej specyfikacji, to póki co nie wiemy nic, spodziewać się jednak należy podzespołów z górnej półki nastawionych na jak najwyższą wydajność urządzenia.

Zobacz też: Co zaoferuje specjalna wersja Samsunga Galaxy S10 Plus?

Owiana tajemnicą pozostaje także cena nowej Motoroli RAZR. Według doniesień, jeśli telefon pojawi się na rynku, to może kosztować w granicach $1500, co tylko potwierdza tezę, że za innowacyjne rozwiązania przyjdzie nam słono zapłacić.

Źródło: 91Mobiles; Firstpost

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Piotr Wajda

Z technologią oraz gadżetami jestem za pan brat. Idealny smartfon dla mnie póki co jeszcze nie powstał. W wolnych chwilach lubię szusować na nartach oraz spędzać czas na wirtualnych rozrywkach.