ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Galaxy S10+

Oto cała trójka Galaxy S10 od Samsunga obok siebie na szczegółowej grafice

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Seria Galaxy S10 to zdecydowanie obecnie jeden z najgorętszych tematów i zdecydowanie jedna z najbardziej oczekiwanych rodzin urządzeń. Samsung ma przejść swego rodzaju oczyszczenie i pokazać, że potrafi jeszcze wyznaczać standardy. Czy tak faktycznie będzie, to oczywiście przekonamy się po samej prezentacji i pierwszych recenzjach, aczkolwiek poszczególne modele zapowiadają się naprawdę dobrze. Jednak, co z ich wyglądem?

Samsung Galaxy S10 w każdej odmianie, w etui, od Evana Blassa

Dotychczas mieliśmy do czynienia ze zdjęciami kiepskiej jakości lub grafikami, które bazują na danych CAD. Tymczasem Evan Blass postanowił dostarczyć nam zdecydowanie najlepszy z dotychczasowych podgląd designu wszystkich modeli z rodziny Galaxy S10. Widać doskonale, jakie będą różnice w wielkości poszczególnych modeli oraz, co ich głównie będzie po prostu różnić. Co prawda nie wyróżnia się fakt, że najmniejszy reprezentant oferuje płaski wyświetlacz, podczas gdy większe modele mają zakrzywione krawędzie, ale już aparaty rzucają się w oczy. Swoją drogą Evleaks też wskazuje, że nie ujrzymy Galaxy S10 Lite, a Galaxy S10 E. Ten model wyróżnić ma też czytnik linii papilarnych w bocznym przycisku, podczas Galaxy S10 i Galaxy S10 Plus zastosują skaner w ekranie.

Zobacz też: Honor 10 Lite jest już dostępny w Polsce!

Co jeszcze można wywnioskować z powyższego „przecieku”? Fakt, że właśnie Galaxy S10 będzie miał najsłabiej rozbudowany osprzęt wokół tylnego aparatu. Najprawdopodobniej zabraknie pulsometru, ale czy to duża według Was strata? Szczerze mówiąc, nie pamiętam, kiedy ostatni raz korzystałem z tego elementu w smartfonie. Jeśli ktoś chce badać swój puls, to z pewnością ma do tego osobne urządzenie lub akcesorium.

Źródło: Twitter

Sprawdź najnowsze wpisy