LG G Flex przetestowany w AnTuTu – dokładna specyfikacja nie jest tajemnicą

Newsy

lg g flex

Podczas gdy Japan Display prezentuje coraz to ciekawsze wyświetlacze, których rozdzielczości biją wszelkie dotychczasowe rekordy, LG i Samsung idą inną drogą w tej kwestii skupiając się nie na lepszej jakości obrazu, a na wygięciu całego panelu. Pierwszym tego typu zaprezentowanym urządzeniem jest Galaxy Round.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Teraz przyszła pora na G Flex produkcji LG, który najprawdopodobniej ma większe szanse na zdobyciu grupy fanów niż słuchawka Samsunga. Wszystko to za sprawą inaczej odgiętego ekranu. Niemniej jednak, wyświetlacz to nie jedyny ważny element w dzisiejszych smartfonach i liczy się jeszcze specyfikacja. Tę dopiero teraz poznaliśmy, ale wciąż nieoficjalnie. Wszystko za sprawą przeprowadzonego benchmarku w AnTuTu, którego wyniki prezentują się następująco:

lg g flex antutu 2

Taka ilość punktów bez problemu sprawia, że G Flex nie musi się martwić o miano jednego z najwydajniejszych smartfonów. Wszystko to dzięki dwóm elementom. Pierwszy to układ Snapdragon 800 z 2GB RAM. Drugi już mniej pozytywny, gdyż najprawdopodobniej 6-calowy wyświetlacz będzie przedstawiał obraz jedynie w rozdzielczości 720p tak, jak mówiono w pierwszych plotkach.

lg g flex antutu

Niestety, ale nie wiadomo dlaczego LG posunęło się do takiego zagrania. Być może Koreańczycy musieli oszczędzać, ale i tak z góry wiadomo, że G Flex będzie horrendalnie drogi toteż nie planuje się jego globalnej wersji. Prawdopodobnie dostępny będzie tylko i wyłącznie w Korei Południowej – podobnie jak Samsung Galaxy Round. Według ostatnich plotek, wszystko stanie się jasne w listopadzie.

źródło: GSMArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x