Google Pixel 3 Lite na filmie — tani, plastikowy i ze świetnym aparatem

Łukasz Pająk Newsy 2019-01-17

Wąskie portfolio urządzeń pozwala producentom dokładnie skupiać się nad rozwiązywaniem nawet najmniejszych problemów, które są zgłaszane przez użytkowników. Teoretycznie z takiego założenia wychodzi Google, ale oczywiście nie jest to jedyny argument, aby nie zalewać rynku wieloma, niemalże identycznymi modelami. Niemniej Amerykanie już szykują się do wdrożenia kolejnej „serii” smartfonów, które przede wszystkim mają być tańsze — rodzina Pixel 3 Lite jeszcze oficjalnie nie istnieje, ale nieoficjalnie wiemy o niej wszystko.

Google Pixel 3 Lite na filmie potwierdza, co o nim wiemy

To, co przede wszystkim wyróżnia Pixela 3 Lite, to fakt, że jest wykonany z tworzyw sztucznych, a nie szkła i aluminium. Do tego oferuje gniazdo słuchawkowe. We wnętrznościach znajdziemy słabszy, ale nie słaby układ obliczeniowy w postaci Snapdragona 670. Niemniej aparat pozostanie dokładnie ten sam, co w pierwowzorach, co ma wyróżniać ten model na tle konkurencji. To właśnie między innymi dla niego konsumenci będą wybierać serię Lite. W końcu nie wszyscy potrzebują nadmiarowej mocy obliczeniowej i szklanego wykonania, a to właśnie główne różnice. W takim razie czemu nie zaoszczędzić? Szczególnie że pojawia się gniazdo słuchawkowe, które wciąż dla wielu jest niezbędne.

Zobacz też: Redmi Note 7 pierwszym smartfon odkąd Redmi to osona marka Xiaomi!

Niestety, ale zainteresowani kupnem Pixela 3 Lite lub Pixela 3 Lite XL muszą jeszcze uzbroić się w cierpliwość. Jeśli Google nie przyspieszy tempa, to te smartfony oficjalnie poznamy dopiero za kilka miesięcy. To trochę boli, ale nie pozostaje nam nic innego, jak czekać. Być może, wraz z pojawieniem się Asystenta Google w Polsce, firma zdecyduje się na wprowadzenie swoich urządzeń w oficjalnej dystrybucji do naszego kraju.

Źródło: GSM Arena • Zero Cool

  Już widzę jaki będzie tani.

 • Szymon Wilczyński

  Nauczka na przyszłość: oprócz linku do filmu wrzucamy też screeny 😉 film usunięty

  • Variete

   Jaka nauczka? 😀 Przecież im to nawet jest na rękę, że czytelnik nie zobaczy… Podczas kolejnych odwiedzin na stronie głównej kliknie raz jeszcze, a może i dwa, żeby sprawdzić, czy może ktoś linka nie poprawił albo ktoś w komentarzu mirrora nie wrzucił. To bardzo dobry „wypadek”, podbijający odsłony.

  • Pabliell
 • Adrian Kijek

  Jak bym widzial iphona 5c

  • Variete

   Jak bym

   Jakbym

   • Rafał Yasiëk Jasielon

    Jak bym.

    • andy

     W tym przypadku „jakbym”, bo zastępuje spójnik „jak gdybym”. „Jak bym” tylko w przypadku gdy zastępuje zaimek. Ale masz rację, że nieraz tak jest poprawnie!

    • Variete

     Sposób pisania pewnych słów, nierozerwalnie związany jest z kontekstem wypowiedzi.
     Bądź więc łaskaw się douczyć, zanim zaczniesz kogoś poprawiać.x