google pixel 3 lite xl porownanie wyglad design

Google Pixel 3 Lite na filmie — tani, plastikowy i ze świetnym aparatem

Łukasz Pająk Łukasz Pająk Newsy

Wąskie portfolio urządzeń pozwala producentom dokładnie skupiać się nad rozwiązywaniem nawet najmniejszych problemów, które są zgłaszane przez użytkowników. Teoretycznie z takiego założenia wychodzi Google, ale oczywiście nie jest to jedyny argument, aby nie zalewać rynku wieloma, niemalże identycznymi modelami. Niemniej Amerykanie już szykują się do wdrożenia kolejnej „serii” smartfonów, które przede wszystkim mają być tańsze — rodzina Pixel 3 Lite jeszcze oficjalnie nie istnieje, ale nieoficjalnie wiemy o niej wszystko.

Google Pixel 3 Lite na filmie potwierdza, co o nim wiemy

To, co przede wszystkim wyróżnia Pixela 3 Lite, to fakt, że jest wykonany z tworzyw sztucznych, a nie szkła i aluminium. Do tego oferuje gniazdo słuchawkowe. We wnętrznościach znajdziemy słabszy, ale nie słaby układ obliczeniowy w postaci Snapdragona 670. Niemniej aparat pozostanie dokładnie ten sam, co w pierwowzorach, co ma wyróżniać ten model na tle konkurencji. To właśnie między innymi dla niego konsumenci będą wybierać serię Lite. W końcu nie wszyscy potrzebują nadmiarowej mocy obliczeniowej i szklanego wykonania, a to właśnie główne różnice. W takim razie czemu nie zaoszczędzić? Szczególnie że pojawia się gniazdo słuchawkowe, które wciąż dla wielu jest niezbędne.

Zobacz też: Redmi Note 7 pierwszym smartfon odkąd Redmi to osona marka Xiaomi!

Niestety, ale zainteresowani kupnem Pixela 3 Lite lub Pixela 3 Lite XL muszą jeszcze uzbroić się w cierpliwość. Jeśli Google nie przyspieszy tempa, to te smartfony oficjalnie poznamy dopiero za kilka miesięcy. To trochę boli, ale nie pozostaje nam nic innego, jak czekać. Być może, wraz z pojawieniem się Asystenta Google w Polsce, firma zdecyduje się na wprowadzenie swoich urządzeń w oficjalnej dystrybucji do naszego kraju.

Źródło: GSM Arena

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy