Sony może zaprezentować Z1S już 12. listopada wraz z Xperią Taichi

Newsy

xperia z1 f sonyNiedawno poznaliśmy pomniejszoną Xperię Z1, która trafiła do oferty japońskiego operatora NTT DoCoMo pod nazwą Z1 f. Niestety, ale nie była to globalna premiera jednej z najciekawszych słuchawek Sony toteż cały czas czekamy na to, żeby Japończycy przedstawili oficjalnie światu ostatnio ujawniony model Z1S.

Ta sytuacja może nastąpić już 12. listopada w Szanghaju. Taka informacja pochodzi od chińskich mediów, co pozwala sądzić, że cała plotka może mieć jakiś sens. Jednak jeszcze nie jest pewna jedna, niemalże najważniejsza rzecz – czy Xperia Z1S faktycznie będzie globalną wersją modelu Z1 f? Wszystko wskazuje na to, że tak i na dzień dzisiejszy to wcześniej wspomniany japoński operator posiada tę słuchawkę na wyłączność przez pewien okres czasu.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Jednak konferencja, która najprawdopodobniej odbędzie się za kilka tygodni, niekoniecznie musi skupiać się tylko i wyłącznie na jednym urządzeniu. Według tego samego źródła, 12. listopada Sony może również ujawnić tajemniczy model kryjący się pod nazwą kodową Taichi. Najprawdopodobniej będzie to tani phablet mający konkurować z Samsungiem Galaxy Mega oraz LG G Pro Lite. Jednak podzespoły nowej słuchawki Sony mogą wyróżnić Taichi na tle wcześniej wymienionych przeciwników. Sercem tego urządzenia ma być niedawno zaprezentowany 8-rdzeniowy procesor MediaTek. Z kolei oszczędności będą widoczne poprzez spojrzenie na wyświetlacz. Jego rozmiar to 6 cali, ale obraz będzie wyświetlany jedynie w rozdzielczości 720p.

Do pełni szczęści brakuje jeszcze oficjalnego zaproszenia od Sony na konferencję, która miałaby odbyć się 12. listopada. Jeżeli to wszystko się potwierdzi to Japończycy po raz kolejny mają problem z dochowaniem tajemnic.

źródło: GSMArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x