lg g flex 5

W ostatnim czasie ucichł temat dotyczący smartfonów wyposażonych w zakrzywione wyświetlacze. Premiera Galaxy Round przeszła bez echa z tym, że większość osób zgodnie stwierdziła, że to rozwiązanie nie ma sensu. Toteż w grze pozostała jeszcze jedna koreańska firma, czyli LG ze swoją słuchawką G Flex.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Ten model również nie pojawia się zbyt często w ostatnich plotkach, aż do teraz. Ostatnia informacja zawierała grafikę prasową tego smartfonu, a od dzisiaj mamy do czynienia z pełnym przedstawieniem zakrzywionej słuchawki LG. Wszystko za sprawą pewnego programu telewizyjnego, w którym dokonano porównania obu „wygiętych” smartfonów:

Galaxy Round jest odmienionym Notem 3. Jak mogliście ujrzeć powyżej, podobna sytuacja tyczy się G Flex, który poza wyświetlaczem jest kopią flagowego modelu G2. Toteż możemy spodziewać się, że we wnętrznościach tego 6-calowego smartfonu znajdziemy najlepsze podzespoły w postaci Snapdragona 800.

Razem z powyższym filmem, do Sieci wyciekły trzy zdjęcia, które potwierdzają powyższą informację.

lg g flex 3 lg g flex 2 lg g flex 1

Według plotek, premiera LG G Flex powinna mieć miejsce na początku przyszłego miesiąca w Korei Południowej. Niestety, ale podobnie jak Galaxy Round, zakrzywione urządzenie drugiej koreańskiej firmy dostępne będzie tylko w państwie, w którym zostanie zaprezentowane. Cena również nie będzie niska i może skutecznie odstraszyć potencjalnych nabywców.

źródło: GSMArena, The Verge

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.