MWC: ZTE Skate

Newsy

Skate

Było już u nas trochę zdjęć ze stoiska ZTE na tegorocznych targach MWC, tym razem garść informacji o nowym smartfonie od ZTE. Następca ZTE Blade będzie się nazywał Skate, a jego główną zaletą będzie 4.3 calowy wyświetlacz. 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Reszta komponentów nie zachwyca już tak jak przekątna wyświetlacza, jednak po doświadczeniach z Blade może się okazać, że deskorolkowiec pokaże świetny stosunek jakości do ceny. Prawdopodobnie będzie najtańszym 4.3 calowym smartfonem z Androidem, co może się spodobać chętnym na duży ekran, nieskorych do wydawania gór pieniędzy.

ZTE Skate ma więc być napędzany 800 MHz procesorem (nie znamy jeszcze producenta), do tego posiadać nie nowy już procesor graficzny Adreno 200 (znany m. in. z HTC Desire), 5 mpix aparat i A-GPS.
Rozdzielczość jest jeszcze niewiadomą, ale można przypuszczać, że będzie to przynajmniej standardowe 480×800 jak w modelu Blade. Największe pytanie to oczywiście cena, miejmy nadzieję, że poznamy ją niedługo.

zte-skate

Źródło: engadget.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x