ROCCAT Power-Grid to narzędzie do monitorowania PC z poziomu Androida

Aplikacje

ROCCAT_Epic_1024x768Jeżeli jesteście obeznani z rynkiem akcesoriów dedykowanych zapalonym graczom, to firma ROCCAT jest zapewne bardzo dobrze Wam znana. Dziś zaprezentowała ona całkiem interesujące narzędzie skierowane nie tylko do graczy, lecz również do zaawansowanych użytkowników komputerów PC. Nosi ono nazwę ROCCAT Power-Grid i obecnie znajduje się w fazie otwartych testów beta, więc każdy, zupełnie za darmo, może sprawdzić możliwości tego rozwiązania.

ROCCAT-Power-Grid-Info-Wallpaper_1920x1080

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Jakie możliwości oferuje Power-Grid? Przede wszystkim pozwala nam na bieżąco monitorować stan naszego komputera, a także daje możliwość kontroli podstawowych funkcji, takich jak odtwarzacz muzyczny, czy też poziom głośności. Cały potencjał tego rozwiązania tkwi jednak w dodatkowych modułach, które możemy pobierać z wirtualnego sklepu i dodawać do naszego Power-Grid. Mogą to być kolejne zestawy narzędzi do kontroli PC, lub też mogą to być specjalne moduły poświęcone naszym ulubionym grom, pozwalające wyświetlać na smartfonie bieżące statystyki i informacje z wspieranych tytułów.

Jeżeli więc zaliczacie się do grona hardkorowych graczy, lub też zaawansowanych użytkowników chcących zamienić smartfon w rozszerzenie komputera PC, to powinniście sprawdzić ROCCAT Power-Grid, gdyż już na tym etapie to rozwiązanie prezentuje się dość ciekawie. Konfiguracja i instalacja są dość proste, a po więcej szczegółów odsyłamy na stronę producenta.

 

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x