oppo

Oppo zapowiada rewolucję w mobilnej fotografii

Newsy

Oppo jest jednym z największych producentów smartfonów na świecie. Urządzenia chińskiego producenta są dostępne jednak w Europie od niedawna. Do Włoch, Francji, Hiszpani i Holandii dołączy tez Polska. Oppo zadebiutuje u nas 31 stycznia. Tego samego dnia debiut odbędzie się tez w Turcji i Wielkiej Brytanii. Na pewno pojawienie się Chińczyków na naszym rynku to ogromne wydarzenie. W końcu spółka znana jest z produkcji niezwykle ciekawych smartfonów, czego przykładem jest choćby flagowy Oppo Find X. Już dzisiaj zapraszamy Was do grupy na Facebooku, w której zrzeszamy fanów firmy, jak i osoby chcące bliżej ją poznać.

Zobacz także: Asystent Google zawita w wyszukiwarce Google? Czas najwyższy!

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Oppo zapowiada rewolucyjne rozwiązanie

Dwa lata temu Oppo uczestniczyło w targach MWC 2017, jednak nie zaprezentowało żadnego, nowego smartfona. Zapowiedziano wtedy premierę pierwszego na świecie urządzenia, wyposażonego w aparat z 5-krotnym zoomem optycznym. Teraz chiński producent chce iść jeszcze o krok dalej i zaprezentować nam kolejny przełom w mobilnej fotografii. Na rynek ma trafić urządzenie wyposażone w aparat z 10-krotnym optycznym zoomem. Oczywiście takiego rozwiązania nie stosuje w tej chwili jeszcze nikt. Wydarzenie, na którym Oppo pokaże tę konstrukcję odbędzie się 16 stycznia. Na razie nie wiemy jeszcze niestety w jakim modelu nowy aparat zadebiutuje. 

Huawei też chce wprowadzić podobną konstrukcję

Chiński gigant technologiczny przewiduje, że w niezbyt odległej przyszłości wprowadzi kolejne zmiany w swoich aparatach. Dodatkowy czujnik byłby używany do 10-krotnego zoomu optycznego. Byłby to znaczny wzrost, ponieważ tegoroczne flagowce Huawei mogły pochwalić się 3-krotnym zoomem optycznym. Patrząc na to, jak Huawei zdeklasował konkurencję w 2017 roku na pewno kolejny rok również zapowiada się bardzo ciekawie.

Źródło: Phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x