Nowa wersja Sklepu Play wprowadza wysuwane menu

Aplikacje

Google-Play-Logo2

Wszyscy z niecierpliwością wyczekujemy kolejnych informacji na temat zmian w nadchodzącym Androidzie 4.4 KitKat, lecz jeszcze przed premierą nowej wersji systemu na nasze urządzenia trafiają odświeżone wersje aplikacji Google. Najnowsze źródła podają, że rozpoczęto właśnie aktualizację Sklepu Play na urządzeniach z Androidem, wprowadzając nową wersję oznaczoną numerkiem 4.4.21. Sam proces dostarczania odświeżonego Google Play będzie odbywał się stopniowo, a aplikacja nie dotrze do wszystkich jednocześnie, więc jeżeli chcecie otrzymać nową wersję oficjalnymi kanałami, to musicie uzbroić się w odrobinę cierpliwości.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Do najbardziej zauważalnych zmian należy dodanie wysuwanego menu, pojawiającego się ostatnio we wszystkich aplikacjach od Google, począwszy na Gmailu, a na YouTube skończywszy. Jeżeli nie chcecie czekać na oficjalną aktualizację, to możecie ręcznie zainstalować najnowszą wersję Sklepu Play, do której link znajdziecie tutaj.

Screenshot_2013-10-22-11-42-07   Screenshot_2013-10-22-11-42-23

źródło: phandroid.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x