Samsung Galaxy S5 z aparatem produkcji Sony oraz obudową w stylu Note’a 3

Łukasz Pająk Łukasz Pająk Newsy
Note3_infovisual_Stitching_V2

Samsung po oddaniu swojego najnowszego phabletu Note 3 skupił swoje siły w głównej mierze na końcowych przygotowaniach flagowego modelu serii Galaxy jakim z pewnością będzie S5. Nie dziwi też fakt, że większość plotek dotyczących koreańskiej marki w tej chwili będą dotyczyć właśnie tej słuchawki.

Na temat Galaxy S5 pisaliśmy już sporo. Jednak ostatnie plotki zdają się zaprzeczać wcześniej ujawnionym informacjom. Na wstępie warto nadmienić, że do Sieci wyciekły wiadomości mówiące, że Samsung planuje zastosować właśnie w tym modelu moduł aparatu, na którym będzie widniało logo jednego z głównych konkurentów jakim jest Sony. Ta japońska marka ma znacznie większe doświadczenie w dziedzinie robienia zdjęć niż Koreańczycy. Nie zmienia to jednak faktu, że Samsung w ostatnim czasie zaprezentował nowe moduły, których przeznaczeniem mają być właśnie topowe modele.

Druga niedawno wyjawiona w Sieci informacja dotyczy zewnętrznej strony Galaxy S5. Wiemy, że Koreańczycy znacząco zabrali się za dostosowywanie obudów wykonanych z metalowych materiałów. Te mają nie trafić do flagowego modelu. W zamian prawdopodobnie możemy spodziewać się opakowania wykonanego w stylu Note’a 3, czyli znane nam wszystkim tworzywo sztuczne z „pseudo-skórą” na plecach. Ta plotka wydaje się bardziej realna, gdyż wiemy, że Samsung planuje uruchomienie nowej serii „F”, która miałaby być bardziej ekskluzywna toteż aluminiowa obudowa pasowałaby tutaj jak znalazł.

Do prezentacji Galaxy S5 pozostało jeszcze dużo czasu. Wszystko wyjdzie na jaw oficjalnie zapewne dopiero podczas premiery, która – według plotek – ma być wcześniej niż zwykle, bo już na targach Mobile World Congress w połowie lutego.

źródło: Sammobile, The Droid Guy

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy