samsung galaxy s10 termin premiery

Galaxy S10 poznamy wcześniej, niż myśleliśmy — czy składany Samsung też dołączy?

Newsy

Czas oczekiwań na rewolucje od Samsunga powoli zmierza do końca. Po wielu miesiącach plotek na temat Galaxy S10, jak i wielu niemalże pewnych informacji, w końcu poznaliśmy termin premiery wyjątkowej serii. Koreańczycy nie mają zamiaru tłoczyć się na halach w Barcelonie z innymi producentami. Lider mobilnego rynku preferuje zorganizować własne wydarzenie, co niewątpliwie ma swoje zalety.

Samsung zaprasza na premierę serii Galaxy S10

Skoro nie targi MWC w Hiszpanii, to Unpacked w San Francisco. Dokładnie 20 lutego mamy poznać rodzinę Galaxy S10, na którą składać się mają trzy smartfony — Galaxy S10 Lite lub Galaxy S10 E, Galaxy S10 oraz Galaxy S10 Plus. Z pewnością będzie to wyjątkowe rozdanie Koreańczyków, którzy po prostu muszą przedstawić coś niezwykłego. Takie też te smartfony się zapowiadają, choć nie do wszystkich przemawia wizja wycinania wyświetlacza, żeby zmieścił się aparat. To oczywiście nie jedyna zagwozdka, ale ogólnie rzecz biorąc, Samsung ewidentnie nadrobi zaległości.

Zobacz też: Dlaczego iPhone’y słabo się sprzedają?

Niektórzy dodają do powyższego zaproszenia przepowiednię, jakoby Samsung na to wydarzenie miał też przywieźć swój w pełni funkcjonalny, składany smartfon. Czy będzie to Galaxy F, czy jakkolwiek inaczej nazwany model, na pewno nie doczekamy się premiery rynkowej. O ile firma zapowiedziała premierę w pierwszej połowie roku, ten termin zdaje się przedwczesny. Show ma należeć do rodziny Galaxy S10, a składany smartfon może być miłym uzupełnieniem w formie ciekawostki.

 

Źródło: Samsung


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x