Końcówka minionego roku dała nam nadzieję na lepsze jutro, jeśli nie jesteście fanami wycięć w wyświetlaczu. Notch niewątpliwie nie wszystkim przypada do gustu, więc niektórzy producenci zdecydowali się pójść na kompromis. Tym sposobem na mobilny rynek powróciły rozsuwane urządzenia. Na początku to Oppo Find X i Vivo NEX S wyróżniały się swoimi pomysłami z „windami”, ale dostępność tych smartfonów w naszym kraju jest… zerowa w przypadku oficjalnej dystrybucji. Oczywiście należy pamiętać, że lada moment Oppo zawita do Polski. Niemniej nie trzeba czekać do końca stycznia, aby poznać rozsuwane smartfony, gdyż Xiaomi Mi Mix 3 oficjalnie trafił do naszego kraju.

Xiaomi Mi Mix 3 debiutuje w Polsce

xiaomi mi mix 3

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Co prawda mieliśmy już okazję poznać Mi Mix 3 w zeszłym roku, aby bliżej poznać rozsuwany mechanizm, ale dopiero teraz konsumenci będą mogli ten model kupić. Dokładnie od 11 stycznia w sklepie Mi-Home.pl pojawi się wspomniany smartfon w wersji 6/128 GB i w cenie 2699 złotych. Do wyboru będą dwa warianty kolorystyczne: zielony (Jade Green) i czarny (Onyx Black). W zestawie nie zabraknie indukcyjnej ładowarki Qi (10 W). Wcześniej zastanawialiśmy się do czego zostanie wykorzystany dodatkowy przycisk na obudowie poza Chinami. Dzisiaj odpowiedź jest już znana — zamiast autorskiego asystenta głosowego, uruchamia on odpowiednik od Google.

Zobacz też: Poznajcie Motorolę Moto Z4 Play, która zaskakuje wyjątkowymi niespodziankami.

Z racji, że nasze pierwsze wrażenia na temat Xiaomi Mi Mix 3 już znacie, to teraz rozpoczynamy dwutygodniowe testy, podczas których chcemy poznać najdrobniejszy cal tego urządzenia. W takim razie tradycyjne pytanie do Was — nad czym powinniśmy przede wszystkim się skupić?

 

Źródło: informacja prasowa
Jakub Bereziewicz

Z wykształcenia finansista/manager - studiował na SGH, NUS, LSE, Harvard University oraz Tsinghua University. Prywatnie - od dwunastu lat pasjonat mobilnych technologii. Developer Symbiana UIQ, użytkownik Androida od czasów HTC Dream (G1).