Oppo z aparatem pod ekranem

Już wiemy, kiedy Oppo pojawi się w Polsce — czas najwyższy!

Łukasz Pająk Łukasz Pająk Newsy

Oppo to niewątpliwie znana firma, jedna z najpopularniejszych na świecie, a dopiero od niedawna oficjalnie dostępna w Europie. Obecnie tylko we Włoszech, Francji, Hiszpanii i Holandii można kupić modele tego producenta. W tym miesiącu do tego grona dołączą jeszcze Turcy i Brytyjczycy. Jak się jednak okazuje, również nasze państwo zostało wybrane. Tak, Oppo w Polsce zadebiutuje jeszcze w styczniu.

Na Oppo w Polsce czekam od dawna

oppo k1

Dzisiejsze zaproszenie na konferencję, jak i stosowna informacja prasowa jasno wskazują, że 31 stycznia na polskim rynku oficjalnie pojawi się Oppo. W naszym kraju dystrybucją urządzeniami tej firmy zajmie się wiele firm, a na czele stanie AB. S.A. Swego czasu przedstawiłem Wam recenzję Oppo N3 z obrotowym aparatem i już wtedy doceniłem Chińczyków za innowacyjność. W podsumowaniu roku wybrałem Oppo Find X najlepszym smartfonem, co też pokazuje, że firma cały czas się rozwija. Producent chwali się też tym, że modele R9 i R11 okazały się najlepiej sprzedającymi na świecie smartfonami z Androidem odpowiednio w 2016 i 2017 roku. W ramach ciekawostek jeszcze warto wspomnieć, że to właśnie Oppo jest blisko związany OnePlusem.

Zobacz też: Microsoft chce, żebyś szeptał do swojego smartfona.

Niewątpliwie nie zabraknie nas na wspomnianej konferencji, żeby poznać Oppo. Jednak już dzisiaj zapraszamy Was do grupy na Facebooku, w której zrzeszamy fanów firmy, jak i osoby chcące bliżej ją poznać. Pod koniec miesiąca z pewnością wrócimy do Was ze szczegółowymi informacjami!

Źródło: informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy