iPhone 2019

iPhone’y z 2019 roku z USB-C i Touch ID w ekranie – twierdzi analityk

2 minuty czytania
Komentarze

Nie tak dawno światło dzienne ujrzały trzy smartfony giganta z Cupertino: iPhone XR, iPhone XS oraz iPhone XS Max. Mimo tego, już pojawiają się plotki i przecieki na temat tegorocznych urządzeń z logiem nadgryzionego jabłka – najciekawszym przeciekiem jest tu zdecydowanie ten, który mówi, że iPhone’y z 2019 roku będą miały aż trzy aparaty. Dziś pojawiła się także ciekawa analiza, która mówi, że w 2019 roku pojawi się iPhone z USB-C i Touch ID w ekranie.

iPhone z USB-C i Touch ID w ekranie

iPhone USB-C

Tegoroczne iPhone’y nie będą się wiele różnić (pod względem wyglądu) od zeszłorocznych modeli. Co jednak ciekawe, według Jeana Baptiste Su, wiceprezesa i głównego analityka w Atherton Research, smartfony Apple z 2019 zostaną wyposażone w port USB-C i skaner odcisków palców (Touch ID) w ekranie. Według plotek, nadchodzące iPhone’y mają także w końcu zadebiutować z mniejszym notchem (wcięciem w ekranie).

Zobacz także: Pedofilia na Wykopie

Oczywiście wspomniane wyżej predykcje są tylko analizą, co oznacza, że wcale nie muszą się sprawdzić. Niemniej jednak jestem pewien, że wiele osób ucieszyłoby się z takiego obrotu spraw – sporo właścicieli „nowych” iPhone’ów tęskni za Touch ID (choć są też tacy, którym powrót Touch ID się nie spodoba – m.in. Mariuszowi), a wprowadzenie USB-C mogłoby zminimalizować odwieczny problem brzmiący mniej więcej tak: „ma ktoś pożyczyć ładowarkę do iPhone’a?”. Zważając na fakt, że Apple zrezygnowało już z portu Lightning na rzecz USB-C w iPadzie Pro, to taka zmiana w iPhone’ach wydaje się być tylko kwestią czasu. Implementacja skanera linii papilarnych w ekranie także staje się powoli standardem, więc Apple raczej nie będzie chciało pozostać w tyle. Miejmy nadzieję, że przewidywania analityka się sprawdzą, a Apple w tym roku nas pozytywnie zaskoczy.

Źródło: phonearena

Motyw