Ceny Honora View 20 w Europie — nie obejdzie się bez miłego dodatku

Łukasz Pająk Newsy 2019-01-06

To, co najbardziej doceniam w pobocznych markach wielu firm, to fakt, że często udowadniają, iż można zrobić coś równie dobrze, a zdecydowanie taniej. Niestety, oznacza to też najczęściej, że tego typu marki mają ogromne ograniczenia i nie mogą się zbytnio wyróżniać. Niemniej w tym momencie dochodzimy do przykładu Honora, który coraz śmielej pokazuje się na mobilnym rynku. Oczywiście Huawei wyraźnie zmienia swój profil, ale mimo wszystko przykład View 20 pokazuje, że Honor też ma coś do powiedzenia. Na razie smartfon ten został przedstawiony w Chinach, ale jeszcze w tym miesiącu ma się odbyć jego europejska prezentacja. Tymczasem my możemy przedstawić Wam ceny Honora View 20 na Starym Kontynencie.

Honor View 20 to podsumowanie możliwości firmy — ceny to odzwierciedlają

honor view 20 oficjalnie specyfikacja cena

Honora View 20 wyróżnia się wycięciem w wyświetlaczu na aparat, najlepszymi podzespołami od Huawei i wyjątkową matrycą na tylnej powierzchni. W Europie smartfon ma zostać zaprezentowany w dwóch wersjach, których ceny kształtują się następująco:

 • 6/128 GB (Phantom Blue): 549 euro (2350 złotych) lub 569 euro (2450 złotych)
 • 8/256 GB (Saphire Blue i Black): 649 euro (2780 złotych) lub 699 euro (3000 złotych)

Niestety, ale ceny mają być uzależnione też od państwa. Szczegółów podziałów nie poznaliśmy, aczkolwiek wiele wskazuje na to, że Honor zaoferuje w ramach prezentu smartwatcha Honor Watch. Jest to mniejszy odpowiedni Huawei Watch GT, którego niedawno testowałem.

Zobacz też: Huawei Y7 Pro (2019) ostatnim smartfonem zaprezentowanym w 2018 roku.

Honor View 20 to drugi model, który wyróżnił firmę w zeszłym roku. Pierwszym był Honor Magic 2 i oba smartfony łączy na przykład to samo oprogramowanie (Magic UI 2.0). To właśnie te propozycje pokazują, że Honor dostaje większą swobodę od Huawei, co naprawdę cieszy.

Źródło: Twitter, droidshout • Norbert Nowakowski

  honor za 3000 zl ? chyba kogoś w Chinach powaliło.. Ciekawe kiedy Honor 8x będzie u operatorów ??

  • kuba kuba

   Weź na raty w euro com…1199 na 20 rat po 59 zł wychodzi do tego 25 z plusha i 85 niezla oferta

 • Marduk

  Nawet bym wziął, tylko czy będzie miał stabilizację aparatów….x