Telefon z Androidem wkrótce w ofercie Play

Newsy

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Kolejny polski operator telefonii komórkowej zapowiada wprowadzenie do swojej oferty multimedialnego telefonu komórkowego, który będzie wyposażony w mobilny system Android.

Bartosz Dobrzański, odpowiedzialny za marketing komórkowej sieci Play , w rozmowie z „Gazetą Prawną” zdradził, że prawdopodobnie jeszcze w drugim kwartale 2009 roku w ofercie młodego operatora pojawi się telefon z Androidem, mobilnym systemem operacyjnym od Google.

Do tej pory telefon z Google wprowadziła do swojej oferty komórkowa sieć Era . Użytkownicy modelu Era G1 z Google mogą korzystać z wielu mobilnych aplikacji internetowego giganta.

System Android umożliwia zdalną synchronizację kontaktów i Kalendarza Google, a także bezpośredni dostęp do wyszukiwarki firmy Google. Możliwość lokalizacji w terenie i korzystanie z usługi Google Maps pozwalają odnaleźć szukany adres, hotel, restaurację, czy kino. Aplikacja YouTube umożliwia bezpośredni dostęp do serwisu internetowego z plikami wideo.

(ź) interia.pl

Skomentuj na Oficjalnym Forum Android


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x