Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Kolejny polski operator telefonii komórkowej zapowiada wprowadzenie do swojej oferty multimedialnego telefonu komórkowego, który będzie wyposażony w mobilny system Android.

Bartosz Dobrzański, odpowiedzialny za marketing komórkowej sieci Play , w rozmowie z „Gazetą Prawną” zdradził, że prawdopodobnie jeszcze w drugim kwartale 2009 roku w ofercie młodego operatora pojawi się telefon z Androidem, mobilnym systemem operacyjnym od Google.

Do tej pory telefon z Google wprowadziła do swojej oferty komórkowa sieć Era . Użytkownicy modelu Era G1 z Google mogą korzystać z wielu mobilnych aplikacji internetowego giganta.

System Android umożliwia zdalną synchronizację kontaktów i Kalendarza Google, a także bezpośredni dostęp do wyszukiwarki firmy Google. Możliwość lokalizacji w terenie i korzystanie z usługi Google Maps pozwalają odnaleźć szukany adres, hotel, restaurację, czy kino. Aplikacja YouTube umożliwia bezpośredni dostęp do serwisu internetowego z plikami wideo.

(ź) interia.pl

Skomentuj na Oficjalnym Forum Android
Mariusz Urban

Informatyk z wykształcenia, dziennikarz z wyboru. Od zawsze wierny Androidowi.