Android-KitKat

Przez ostatnie tygodnie niemal każdego dnia pojawiał się nowy wyciek zdjęć lub informacji na temat nadchodzącego Androida 4.4 KitKat, lub też na temat pierwszego smartfona mającego zostać wyposażonym w to oprogramowanie, czyli Nexusa 5. Na ich temat wiemy już bardzo dużo, lecz elementem, który pozostawał nieodgadniony, była oficjalna data premiery nowych produktów Google.

nexusae0_gevent_thumb

W tym świetle wyjątkowo interesującym może wydawać się fakt, że Google rozpoczęło właśnie rozsyłanie zaproszeń na konferencję, która ma się odbyć już w przyszłym tygodniu, dokładnie w czwartek 24. października. Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że na dostarczanych zaproszeniach dominującym motywem jest Sklep Play i sprzedawane tam treści, a nie Android sam w sobie. Co więcej, niektóre źródła powołując się na bliskie kontakty z Google twierdzą, że w najbliższy czwartek nie ujrzymy jeszcze żadnego nowego sprzętu.

Mimo to na ten moment nic nie jest pewne i nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na więcej informacji na temat nadchodzącego wydarzenia. Sądzicie, że zorganizowanie przez Google dwóch konferencji prasowych w tym samym miesiącu – jednej poświęconej usługom Sklepu Play, a drugiej dedykowanej Androidowi i Nexusom – miałoby jakikolwiek sens?

 

źródło: andoridpolice.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Piotr Andrzejewski