ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
samsung galaxy s10

Poznajcie rzeczywisty wygląd Samsunga Galaxy S10

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Projekt Beyond zmierza ku ujrzeniu światła dziennego. Tak Samsung wewnętrznie nazywa serię Galaxy S10, na którą składać się mają trzy modele. Jednak zapewne doskonale to wiecie, aczkolwiek zainteresowani mogą sobie przypomnieć wygląd Galaxy S10 Lite czy też podsumowanie doniesień o Galaxy S10+ lub porównanie jego rozmiarów. Co z bazowym modelem? Czy został zapomniany? Nic z tych rzeczy, a wręcz przeciwnie — to wygląd Galaxy S10 został jako pierwszy przyłapany w rzeczywistości.

Samsung Galaxy S10 przyłapany w rzeczywistości zdradza swój wygląd

Nie kto inny jak sam Evan Blass uraczył nas zdjęciem, które przedstawia wygląd Samsunga Galaxy S10. Dotychczas opieraliśmy się na grafikach, etui czy też wizualizacjach opartych na danych CAD. Tym razem mamy do czynienia ze zdjęciem smartfona. Oczywiście nie prezentuje się ono rewelacyjnie, ale daje nam pogląd na charakterystyczne elementy nowej serii, czyli zdecydowanie mniejsze ramki oraz wycięcie w wyświetlaczu na sam aparat. Skąd wiemy, że to Galaxy S10, a nie rodzeństwo? Odmiana Lite ma oferować płaski ekran, a Plus podwójny aparat w ekranie. Ot, cała różnica, choć oczywiście tych może być więcej wewnątrz. Z pewnością też inne będą ceny poszczególnych odmian Galaxy S10, które już Wam przedstawialiśmy.

Zobacz też: LG jednoczy się przeciwko Qualcommowi.

W prowadzonej pod powyższym tweetem konwersacji Evleaks potwierdził wcześniejsze domniemania, jakoby Galaxy S10 mógł indukcyjnie ładować inne smartfony. To niewątpliwie tylko dodatek, który rozszerzy funkcjonalność modelu, choć pamiętajmy, że bardzo promowany w Huawei Mate 20 Pro.

Źródło: Twitter, GSM Arena

Sprawdź najnowsze wpisy