ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Składany smartfon

Składany smartfon Xiaomi na filmie. Przyszłość na wyciągnięcie ręki

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Składane smartfony to w ostatnim czasie gorący temat, dzięki czemu coraz więcej producentów stara się zaprezentować swoje urządzenie tego typu. Według doniesień sprzed kilku miesięcy, Xiaomi również pracuje nad takim sprzętem. Co więcej, dzisiaj w sieci pojawił się bardzo interesujący filmik, który może ukazywać składany smartfon wspomnianej firmy.

Składany smartfon Xiaomi na filmie prezentuje się niesamowicie

Evan Blass, czyli człowiek znany ze swoich „wtyków” w branży opublikował dziś na swoim profilu na Twitterze bardzo ciekawe wideo, które może ukazywać składany smartfon Xiaomi w akcji. Zresztą, zobaczcie sami:

Nie da się ukryć, że urządzenie prezentuje się oszałamiająco. Niestety, ale nie wiadomo na pewno, czy rzeczywiście jest to sprzęt od Xiaomi (choć wiele na to wskazuje) ani czy jest to w ogóle prawdziwy smartfon, a nie zwykła imitacja. Zakładając jednak, że urządzenie jest prawdziwe i Xiaomi rzeczywiście zamierza coś takiego wydać, to możemy tu mówić o niemałej rewolucji. Na filmie możemy zobaczyć, że sprzęt z początku wygląda jak sporych rozmiarów tablet. Jak się jednak okazuje, urządzenie można zgiąć po obu stronach, dzięki czemu szybko „zrobimy” z niego normalnych rozmiarów smartfon. Interfejs użytkownika jest tu całkowicie responsywny i skaluje się w zależności od aktualnego rozmiaru sprzętu. Jakby tego było mało, wszystko działa tu niesamowicie szybko.

Zobacz także: Czego Apple nie pokazało w 2018 roku, a powinno

Mam ogromną nadzieję, że rzeczywiście jest to składany smartfon Xiaomi. Gdyby firma zaprezentowała coś takiego, to konkurencja mogłaby mieć niemały problem.

Sprawdź najnowsze wpisy