Galaxy S8 z One UI

Otwarte beta testy Androida 9 Pie także na Galaxy S8 i Note8? Na to wygląda

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

Zaledwie dwa tygodnie temu Samsung postanowił zrobić prezent użytkownikom Galaxy S9 / Galaxy S9+ i oficjalnie wydał Androida 9 Pie na wspomniane urządzenia. Z kolei właściciele flagowców Koreańczyków z 2017 roku, czyli Galaxy S8, S8+ i Note8 docelowo mają otrzymać stabilne wydanie „Ciacha” w marcu. Wygląda jednak na to, że zostanie to poprzedzone otwartymi testami beta, w których zainteresowani będą mogli wziąć udział.

Android 9 Pie beta na Galaxy S8, Galaxy S8+ i Galaxy Note8

Galaxy Note 8, Galaxy S8, Galaxy S8 Plus

Na nową aktualizację wprowadzającą m.in. One UI, czyli nową nakładkę Samsunga zastępującą dotychczasowe Samsung Experience czeka wielu posiadaczy tytułowych urządzeń. Wygląda jednak na to, że oczekiwanie aż do marca nie będzie konieczne, ponieważ na serwerach Samsunga pojawiły się już prawdopodobne testowe wydania Androida 9 Pie, właśnie dla Galaxy S8, S8+ i Galaxy Note8. Zostały one oznaczone następującymi numerami (kolejno): G950FXXU4ZSA1, G955FXXU4ZSA1, N950FXXU5ZSA1 i najprawdopodobniej trwają już testy. Oznaczenia te rzecz jasna dotyczą wspomnianych smartfonów – co więcej, literka „Z” sugeruje, że mowa tu o wydaniach beta.

Zobacz także: Pedofilia na Wykopie

Warto jeszcze wspomnieć, że bardzo podobne oznaczenia pojawiły się przed udostępnieniem aktualizacji dla tegorocznych topowych smartfonów Samsunga. Niestety, wciąż nie jest to informacja potwierdzona przez samą firmę, więc radzę czytać ten tekst z lekkim przymrużeniem oka. Co prawda wszystkie znaki na niebie wskazują, że otwarte beta testy Androida 9 Pie na Galaxy S8, Galaxy S8+ i Galaxy Note8 wkrótce się rozpoczną, jednak nie możemy być niczego pewni.

Źródło: sammobile

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy