Akcja aktualizacyjna do Androida 4.3 dla Galaxy S4 rozpoczęta!

Newsy

galaxy_s4_cropped_720-631x333

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Właśnie dziś Samsung rozpoczął akcję aktualizacyjną do wersji 4.3 Jelly Bean dla swojego flagowego modelu Galaxy S4. Nie przyniesie ona jednak zbyt wielu zmian wizualnych, bowiem koreańscy programiści skupili się głównie na wdrożeniu poprawek wydajnościowych oraz dodaniu najnowszych rozwiązań, wdrożonych w najnowszym Note’cie.

W oficjalnym changelog’u znalazły się informacje o wprowadzeniu między innymi wsparcia dla TRIM, Open GL 3.0, a także inteligentnego zegarka Samsunga – Galaxy Gear’a. Poza tym programiści zaimplementowali moduł bezpieczeństwa Samsung KNOX oraz dodali preinstalowaną aplikację Wallet. Wraz z nową wersją oprogramowania użytkownicy otrzymają także lepsze zarządzanie pamięcią RAM, poprawę walorów kolorystycznych wyświetlacza oraz lepiej zoptymalizowaną nakładkę TouchWiz, w której przemodelowania doczekały się aplikacje klawiatury oraz przeglądarki.

Aplikację możecie już pobierać za pomocą programu KIES, podpinając swój telefon do komputera lub zainstalować ją w sposób OTA.

źródło: SamMobile


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x