fotoradary w mapach google

Mapy Google otrzymały kolejną świetną funkcję, która ułatwi życie

Newsy

Mapy Google to obecnie najpopularniejsza nawigacja mobilna na świecie. Na co dzień korzystają z niej miliony użytkowników, co z pewnością motywuje Google do dalszego rozwijania aplikacji i wprowadzania nieustannie nowych funkcji. Skoro już o funkcjach mowa, to dziś gigant z Mountain View dodał do aplikacji Google Maps kolejną, która z pewnością ułatwi życie wielu osobom.

Wiadomości w Mapach Google

Google dodało oficjalnie do Map Google funkcję wysyłania wiadomości, która została zapowiedziana już jakiś czas temu. Wbrew pozorom, nie jest to kolejny komunikator do rozmów pomiędzy znajomymi. Wręcz przeciwnie – zakładka „Wiadomości” powstała po to, by kontaktować się z firmami (czyt. sklepami, restauracjami, kawiarniami itd.) bezpośrednio w aplikacji. Aby móc wysłać wiadomość danej firmie, musi ona oczywiście wyrazić chęć korzystania z tej opcji. Następnie wystarczy znaleźć wspomnianą działalność na mapie, kliknąć na nią i wybrać opcję wysłania wiadomości.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Zobacz także: Pedofilia na Wykopie

Jak dla mnie to świetna funkcja – nierzadko napisanie wiadomości jest po prostu szybsze, niż dodzwonienie się do placówki, do której próbuje się dobić kilka osób w tym samym czasie. Na chwilę obecną nie jestem w stanie stwierdzić, czy ów funkcja jest już dostępna dla wszystkich użytkowników, choć sam ją posiadam. Znając jednak Google, być może niektórzy będą musieli poczekać trochę dłużej.

Źródło: phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x