lg g7 thinq

LG zdradza swoje „plany” aktualizacji do Androida Pie

Newsy

Na wielu producentów możemy narzekać, że nie są chętni do aktualizacji swoich smartfonów. Patrząc na Wasze komentarze, to najwięcej obrywa się Samsungowi. Wiele wskazuje na to, że to najzwyczajniej w świecie domena Koreańczyków, bo LG też nie radzi sobie najlepiej. Dotychczas firma wydała aktualizację do Androida Pie tylko dla jednego modelu i jest nim LG G7 One należący do rodziny Android One. Brzmi to absurdalnie, gdy spojrzymy na portfolio konkurencji — na przykład Sony. Niemniej Koreańczycy postanowili uchylić rąbka tajemnicy odnośnie do swoich planów na przyszły kwartał.

LG zaktualizuje tylko jeden model do Androida Pie w przyszłym kwartale

lg g7 notch

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Należałoby oczekiwać, że teraz przyszła pora na aktualizację flagowych modeli. Jest to jak najbardziej dobry trop, bo w końcu LG G7 ThinQ otrzymał wersję testową Androida Pie ponad miesiąc temu. To właśnie ten model ma być tym jedynym, który otrzyma nowe oprogramowanie w pierwszym kwartale 2019 roku. Tak, przez 3 miesiące firma planuje zaktualizować tylko jednego smartfona. To kolejny absurd, w który ciężko uwierzyć, aczkolwiek to oficjalne informacje firmy, pochodzące z ich koreańskiej strony. Co z LG V40? Pojawią się poprawki, ale wciąż bazujące na Oreo. Podobna sytuacja dotyczy G6 i V30.

Zobacz też: Czym jest ciemny tryb i czy warto z niego korzystać?

Co jeszcze można dołożyć do tych ogłoszeń? Fakt, że LG otworzyło w tym roku Centrum Aktualizacji, którego zadaniem miało być przyspieszenie wydawania nowych wersji oprogramowania oraz poprawa ich stabilności i wydajności. Jak to wyszło w praktyce? Sami możecie ocenić. Ja jednak liczę, że Koreańczykom uda się przyspieszyć pracę i plotki na temat Pie dla V40 w styczniu zostaną urzeczywistnione.

 

Źródło: XDA Developers


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x