ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
google pixel 3 lite xl porownanie wyglad design

Termin premiery Pixeli Lite kolejnym problemem Google?

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Google zdecydowanie nie może zaliczyć minionego roku do udanych, jeśli chodzi o utrzymywanie tajemnic do ostatniej chwili. Ok, żadnemu producentowi nie udaje się w pełni zaskakiwać na prezentacjach, ale w przypadku Amerykanów jest zupełnie inaczej. Firma po prostu nie ma kompletnie nic nowego do przedstawienia, bo wszystko jest ujawniane na kilka miesięcy wcześniej. Tak było z serią Pixel 3 i wiele wskazuje na to, że nie inaczej będzie z kolejnymi modelami — Pixel 3 Lite i Pixel 3 XL Lite. Już o nich wiemy praktycznie wszystko, ale oficjalnie poznamy je za kilka miesięcy.

Pixel 3 Lite i Pixel 3 XL Lite już dzisiaj powinny zostać przedstawione

google pixel 3 lite xl porownanie wyglad design

Znamy dokładny wygląd i specyfikację Pixela 3 Lite oraz Pixela 3 XL Lite. O ile nazwy nie są jeszcze w 100% potwierdzone, to zapewne tylko kwestia czasu, aż wyjdą na jaw. Tymczasem dowiedzieliśmy się, kiedy oba smartfony zawitają do oferty Verizon. Stać się to ma wczesną wiosną, więc przed nami jeszcze przynajmniej kwartał oczekiwania na premierę. Oczywiście istnieje możliwość, że firma przedstawi oba urządzenia wcześniej, aby amerykański operator później dołączył nowości do swojego portfolio. Jednak jest to dzisiaj tak niespotykana sytuacja, że równie dobrze możemy mówić o tej samej chwili. Dlatego teraz musimy czekać kilka miesięcy, żeby poznać coś, co już doskonale znamy.

Zobacz też: Xiaomi otrzymuje kolejny rekord Guinnessa!

Należy też pamiętać, że Google niekoniecznie musi być już gotowe do prezentacji omawianych smartfonów. Z pewnością ujawnione dane bazowały na prototypach, które wymagały dopracowania. Dlatego wracamy do kwestii utrzymywania tajemnic — ewidentnie Amerykanie muszą się zastanowić nad pewnymi zmianami w swoich szeregach, jak i firm pobocznych.

Źródło: GSM Arena, Android Police

Sprawdź najnowsze wpisy