HTC biegnie na ratunek programistom Androida

Newsy

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Pisaliśmy o problemie jaki powstał z płatnymi programami w sklepie Androida. Istnieje specjalna wersja G1, która została stworzona z myślą o programistach by mogli testować swoje aplikacje na prawdziwym sprzęcie. Problem w tym, że ta wersja urządzenia ma system z prawami administratora i tym samym pozwala kopiować do innego katalogu zakupione aplikacje.

Google niedawno zaktualizował system dla wersji deweloperskiej G1, poprawiając błąd związany z płatnymi programami. Teraz programiści mogą przeglądać płatne aplikację, ale tylko te, które nie mają zabezpieczenia „forward locking”. Niestety większość płatnych programów ma takie zabezpieczenie.

HTC biegnie na ratunek i udostępnia opis jak zainstalować konsumencką wersję systemu na specjalnym G1. Opis pod tym http://www.htc.com/www/support/android/adp.html linkiem.
Cały artykuł oczywiście nie dotyczy normalnych

użytkowników Era G1.

(ź)pda.pl

Skomentuj na najlepszym Polskim Forum Android.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x