Jednym z najbardziej niezrozumiałych ruchów tego roku należy do Motoroli. Firma stworzyła model P30, który znamy też jako One, a nawet go recenzowaliśmy. Jest to niemalże 1:1 klon iPhone’a X, co było wręcz nie do pomyślenia, że którakolwiek z firm jest w stanie coś takiego zrobić. Niemniej zrobiła to Motorola, co było więcej, niż szokujące. Mimo wszystko w drodze jest następca — Motorola P40 już tak nie szokuje, ale wciaż idzie wraz z modą.

Motorola P40 stara się już być oryginalna

Jak możecie zauważyć powyżej, tył wciąż poniekąd nawiązuje do wyglądu iPhone’a, ale już nie tak bardzo. Za to drastycznie zmienił się przód. Zamiast wielkiego wycięcia w wyświetlaczu, został jedynie wywiercony otwór na aparat. To niewątpliwie moda na przyszły rok, którą rozpoczęły już takie modele, jak Samsung Galaxy A8s, Huawei nova 4 i Honor View 20. Jednak oprócz designu, poznaliśmy też część specyfikacji Moto P40, która ma zawierać następujące elementy:

  • główny aparat 48 MPx
  • 6,2-calow wyświetlacz
  • gniazdo słuchawkowe
  • złącze USB-C
  • wymiary: 160.1 x 71.2 x 8.7 mm (10 mm grubości z uwzględnieniem aparatu)

Zobacz też: Jakim aparatem zachwyci nas Huawei P30?

Kiedy premiera Moto P40? To wciąż zagadka, bo tak naprawdę nie spodziewaliśmy się prezentacji tego urządzenia. Wbrew pozorom, ale Moto P30 / One to wciąż młode propozycje — zostały przedstawione pod koniec sierpnia.

 

Źródło: Reddit, 91mobiles

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.