Google może pokazać swojego smartwatcha jeszcze w tym miesiącu

Newsy

smartwatch

Niedawno informowaliśmy Was o prawdopodobnych planach stworzenia inteligentnego zegarka przez korporację Mountain View. Google mogłoby tym samym wypromować tego typu urządzenia na szerszą skalę, a przy okazji rozwiązać problemy, które spowodowały, że tego typu produkcje innych firm nie cieszą się dużym powodzeniem.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Do obecnej chwili zebraliśmy dwa niezaprezentowane produkty z logiem Google, które oczekują swojej premiery. Są nimi nowy Nexus 5 oraz kolejna odsłona systemu Android ukryta pod nazwą kodową KitKat. Według ostatnich plotek istnieje możliwość, że Google zdecyduje się na prezentację powyższych wyrobów razem ze swoim smartwatchem, który może pojawić się pod nazwą Gem Nexus. Nie mamy zbyt wielu informacji na temat tego inteligentnego zegarka. Jedno źródło donosi, że to akcesorium w głównej mierze będzie nastawione na wykorzystywanie Google Now. Dodatkowo wyświetlacz prawdopodobnie zostanie wykonany w technologii AMOLED, co może pozytywnie wpłynąć na czas pracy na jednym ładowaniu baterii.

Jeżeli Google faktycznie ma w planach prezentację swojego smartwatcha to o wszystkim powinniśmy przekonać się w ciągu dwóch tygodni. Dopiero połowa października minęła, ale zazwyczaj tego typu konferencje są ogłaszane z odpowiednim wyprzedzeniem. Może to oznaczać, że już niedługo korporacja z Mountain View zaprosi nas na „tajemnicze” wydarzenie.

źródło: Androidbeat


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x