sony xperia xz4 desgin wyglad

Nadchodzi Sony Xperia N1 i Xperia N1 Premium — zapomnijcie o Xperii XZ4

Newsy

Jeśli mnie pamięć nie myli, to Sony jest jedną z tych firm, która najczęściej ogłasza nowe otwarcie. Co prawda HTC też nie jest daleko w tyle, ale to jednak Japończycy w swojej historii potrafili najwięcej razy informować nas o tym, że czas na duże zmiany. Wiele wskazuje na to, że kolejna tego typu wiadomość właśnie nadchodzi. Otóż coraz więcej plotek wskazuje na to, że seria Xperia XZ straci swoje znaczenie w portfolio Sony. W zamian Japończycy zaoferują modele Xperia N1 i Xperia N1 Premium. Być może do tego grona dołączy jeszcze Xperia N1 Compact, ale nie wyprzedzajmy faktów.

Sony Xperia N1 kolejnym, nowym otwarciem Japończyków? Oczywiście w zamian za Xperię XZ4

xperia xz4 render

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Wszelkie dotychczasowe plotki i wycieki Xperii XZ4 moglibyśmy uznać za nieprawdziwe, ale równie dobrze możemy zmienić im nazwę. Otóż na portalu ESATO, a właściwie ich forum pojawiły się ciekawe wpisy dotyczące nowości od Sony. Japończycy mogą szykować model Xperia N1, który zaoferuje wyświetlacz o rozdzielczości 4K, ale w nietypowych proporcjach, bo 3840×1629. Co to wskazuje? Potwierdzenie wcześniejszych informacji o stosunku 21:9 w smartfonach Sony. Z kolei Xperia N1 Premium też ma stawiać na 4K, ale już w ramach proporcji 17:9 (4096×2160). Do tego dołóżmy odpowiednio 3 i 4 główne aparaty dla obu modeli.

Zobacz też: Jak zmieniały się ceny smartfonów na przestrzeni lat?

Niewątpliwie Sony ma szansę znowu pod koniec roku podsycić atmosferę. Teoretycznie niespecjalnie, bo to najzwyklejsze wycieki informacji, ale analogiczna sytuacja miała miejsce rok temu, kiedy czekaliśmy na serię Xperia XZ2. Ta miała być do bólu przełomowa, a okazała się… rewolucją na miarę Sony — tak to chyba można najlepiej określić. Jak to będzie wyglądało tym razem? Niewątpliwie szykują się innowację, patrząc na same proporcje wyświetlaczy. Oby tylko nie skończyło się na ciekawostkach i miesiącach oczekiwań od momentu premiery do pojawienia się urządzeń w sklepie.

 

Źródło: Xperia Blog, ESATO


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x