oppo n1 2

Oppo to jeden z najlepszych chińskich producenów, który w swojej ofercie posiada wysokiej klasy mobilne urządzenia. Najlepszym przykładem jest słuchawka N1, która nastawiona jest na tworzenie jak najlepszych jakościowo zdjęć. Jednak od premiery tego smartfonu minęło już trochę czasu toteż Chińczycy przypominają o sobie.

Cena Oppo N1 wynosi niespełna 2000 zł, co już jest bardzo atrakcyjną ofertą za świetnie wykonany sprzęt z wydajnymi podzespołami, świetnym aparatem i garścią gadżetów. Niemniej jednak Chińczycy postanowili rozpocząć akcję, która polega na wylosowaniu 10 osób, które dostaną słuchawkę N1 za 99$, co daje w przeliczeniu nieco ponad 300 zł. Wydaje się to świetną ofertą. Jedyne, co musimy zrobić to wpisać się na listę na stronie Oppo i zachęcić firmę do wyboru właśnie swojej osoby. Chińczycy zwracają uwagę na to, że szukają ludzi kreatywnych i entuzjastycznych, gdyż naszym dodatkowym obowiązkiem po wybraniu będzie wykonanie kilku prostych zadań.

Zainteresowanych odsyłam na stronę akcji: Klik!

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone już 28. października. Wtedy też zobaczymy czy z setek tysięcy zgłoszeń z całego świata zostanie wybrany jakiś nasz rodak. Ilość rozdawanych urządzeń jest zdecydowanie za mała jak na ogólnoświatowy konkurs, ale zawsze to jakaś szansa.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.