lg g flex

Mamy już za sobą prezentację Samsunga Galaxy Round, który od razu po premierze zebrał srogie opinie. Wygięcie wyświetlacza w taki sposób jaki zrobili to Koreańczycy nie przypadło do gustu konsumentom, co może spowodować, że już na starcie LG będzie miało łatwiej.

Rozwój napływających do nas informacji w kwestii elastycznych wyświetlaczy sprawił, że Samsung, który z początku wydawał się lepszym wyborem od LG dzięki danym technicznym, teraz musi się zaciekle bronić, a słuchawkę G Flex jeszcze przecież nie poznaliśmy. Jednak do Sieci wyciekła grafika prasowa, którą możecie obejrzeć na początku newsa oraz poniżej:

lg  g flex 1

Zgodnie z oczekiwaniami, LG zbliżyło kształtem swój model do banana, co daje znacznie więcej rozwiązań niż wygięty na boki wyświetlacz Galaxy Round. W stosunku do urządzenia Samsunga, G Flex najprawdopodobniej będzie posiadał większy wyświetlacz, gdyż plotki celują w aż 6 cali. Design urządzenia również może sprawić lepsze wrażenie niż odgrzewanie wyglądu Note’a 3 w przypadku Samsunga.

Niestety, ale nie ma żadnych innych informacji na temat nadchodzącego urządzenia LG z wygiętym ekranem. Niemniej jednak premiera G Flex prawdopodobnie została przesunięta, gdyż obecnie najbliższy termin jaki pojawia się w plotkach to listopad. Bardzo możliwe, że w podobnym okresie czasu poznamy trzeciego zawodnika tej konkurencji, którym ma być produkt chińskiego Huawei.

 

źródło: Engadget

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.