desire_hd_2

[Aktualizacja] Seriws pocketnow.com wyjaśnił, że źródło z jakiego pochodzą poniższe informacje nie są niczym innym jak spekulacjami, opartymi na mniej lub bardziej oficjalnych doniesieniach. Materiały zostały stworzone na potrzeby wewnętrzne spółki, z której wyciekły i w tym momencie badana jest cała sytuacja, do której doszło. Nieścisłości pojawiające się w tych materiałach były od początku podejrzane, co podkreśliliśmy na końcu artykułu, jednak serwis pocketnow podejrzewa, że nawet jeśli nie są to w pełni przedstawiające prawdziwe i wciąż nieznane specyfikacje, to dość blisko im do rzeczywistości (pomijając kilka oczywistych pomyłek).

 

Serwis pocketnow.com dotarł do szczegółów dotyczących specyfikacji najnowszych smartfonów z Androidem – Galaxy S 2, Desire HD2, Desire 2, Wildfire 2. Mamy przyjemność zaprezentować je Wam już teraz:

samgals216-specs

 


htcdeshd2-specs

 

 


htcdes2-specs

 

 


htcwild2-specs

 

 


Niestety łatwo można dostrzec kilka nieścisłości w wyżej przedstawionych specyfikacjach. HTC Desire HD2 z pewnością nie będzie posiadać 3,3 calowego ekranu ani raczej 512MB pamięci RAM, tylko znacznie więcej. Następca Desire z jednordzeniowym procesorem pierwszej generacji? Też trudno w to uwierzyć choć nic nie jest przesądzone. Niespodzianką jest też dwurdzeniowy procesor Samsunga Galxy 2- nie jest to ani wyczekiwany Orion, ani nawet Hummingbird. Czy Was też niektóre specyfikacje rozczarowują? Wygląda na to, że dopiero na MWC dowiemy się wszystkiego w pełni, bądźcie wiec z nami.

 

 


Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Dul

Lubię Androida, mobilne technologie, dobre gry i rower. Nie pochłaniam kawy, ponoć mało śpię.