ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
twrp teamwin recovery project

TWRP dostępne już między innymi dla OnePlus 6T, Moto Z3

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

TWRP zapewne nikomu nie muszę przedstawiać, ale w gwoli zrozumienia jest to Team Win Recovery Project, stanowiący modyfikowane recovery dla urządzeń z Robocikiem. Instalacja tego lub alternatywnych rozwiązań jest tak naprawdę jednym z pierwszych kroków do zagłębiana się w modyfikacje smartfonów i tabletów. Dlatego pojawienie się kolejnych modeli na liście TWRP z pewnością cieszy.

TWRP dodaje do swojej kolekcji kolejne modele, w tym OnePlus 6T i Moto Z3

motorola moto z3 prezentacja

Odkąd ostatnio przedstawiłem Wam spis urządzeń, które otrzymały TWRP, minęło trochę czasu. Lista wciąż się rozrasta i właśnie do gry weszły kolejne modele:

Zdecydowanie najnowszymi i jednymi z najbardziej oczekiwanych modeli na powyższej liście są OnePlus 6T i Moto Z3. Niewątpliwie użytkownicy Xiaomi też się ucieszą, chociaż seria Redmi 6 w tym roku wyraźnie spadła w rankingach popularności.

Zobacz też: Aktualizowanie Windowsa 10 to bycie królikiem doświadczalnym.

Oczywiście należy pamiętać, że nie musicie korzystać z pobierania oprogramowania na komputer czy też pamięć urządzenia, aby zainstalować TWRP. Zdecydowanie cały proces ułatwia dedykowana aplikacja, jaką jest Official TWRP App, którą znajdziecie za darmo w Sklepie Play. Oczywiście wymaga ona dostępu do roota.

Źródło: Android Police

Sprawdź najnowsze wpisy