Samsung Internet v9.4

Samsung Internet 8.2 to świetna nowość w genialnej przeglądarce

Newsy

Samsung Internet to genialna przeglądarka. Zachwycam się nią od czasów, kiedy posiadałem Galaxy S8+ i nie potrafię ukryć mojej satysfakcji z jej użytkowania. Lekkość programu oraz jego funkcjonalność sprawiają, że jest on dla mnie idealny. Konkurencyjny Chrome jest po prostu powolny. Entuzjazm dla aplikacji podziela wiele osób. Średnia ocen w Google Play wynosi aż 4,4, a pobrano ją już ponad 500 mln razy. Także posiadacze innych smartfonów mogą z niej korzystać, co też robię na moim Huawei Mate 20 Pro.

Samsung Internet w wersji 8.2, czyli kilka nowości, w tym jedna świetna

Samsung wprowadził właśnie nową wersję swojej przeglądarki o numerze 8.2. Jeśli masz już zainstalowaną aplikację na swoim telefonie, aktualizacja powinna być dostępna do pobrania w Google Play. Samsung Internet 8.2 był w fazie testów beta od września. Nowa wersja wprowadza kolejne funkcje i poprawki programu:

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]
  • Ulepszenie Menedżera pobierania oraz znaczna poprawa szybkości ściągania dużych plików. Za każdym razem, gdy przeglądarka pobierze plik większy niż 13 MB, ściągnie go teraz w porcjach za pomocą wielu połączeń. Samsung twierdzi, że użytkownicy powinni zauważyć o 15-40% większą prędkość podczas pobierania pliku w nowej wersji przeglądarki w stosunku do poprzednich buildów.
  • Szybki dostęp do Smart Switch.
  • Opcja Do-Not-Track, która uniemożliwia stronom śledzenia lokalizacji użytkownika.
  • Poprawki błędów i stabilizacji.

Zobacz także: Co to jest 5G?

Dodatkowe funkcje Samsung Internet dla wybranych

Użytkownicy przeglądarki w USA i Indiach otrzymają jeszcze dodatkowo sekcję News w szybkim dostępie. Ponadto program będzie można otworzyć wydając polecenie Bixby. Dodatkowo asystent na odpowiednią komendę wyszuka pożądanych przez użytkownika informacji.

Źródło: phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x