Android.com.pl na Mobile World Congress w Barcelonie

Newsy


Niektórzy z Was zapewne czytali ostatnie ‚orędzie’ zespołu Android.com.pl. Podjęliśmy tam kilka bardzo ważnych spraw. Jedną z nich były największe na świecie targi technologii mobilnych – Mobile World Congress. Odbywają się one w dniach od 14-go do 17-go lutego. Jednak już 13-go są bardzo ważne konferencje – m.in. Sony Ericssona na której zobaczymy takie nowości jak np. Xperia Play.

Nas oczywiście nie może tam zabraknąć – wylatujemy już w niedzielę z nietuzinkowym sprzętem, aby dostarczać Wam najwięcej najwyższej jakości informacji. Tak więc polecamy wszystkim naszym czytelnikom wpisać sobie do kalendarza, że pomiędzy 13 a 20 lutym trzeba przynajmniej kilka razy dziennie odwiedzać Android.com.pl. Chyba nie chcecie aby ominęły Was profesjonalne zdjęcia 18MPx oraz filmy FullHD z nowymi dwurdzeniowymi smartfonami w roli głównej? 🙂

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Pomyłki w dacie nie ma – kilka dni po powrocie zamierzamy jeszcze przetwarzać wszystkie zebrane materiały, więc niektóre pojawią się zapewne tuż po targach.

Firmy PR-owe prosimy o informacje dotyczące obecności ich klientów na targach pod mailem: [email protected]

Znawców programu Adobe After Effecs również zapraszamy na [email protected] Fajnie by się prezentowała krótka animacja przed każdym naszym filmem.

Odwiedzajcie nas codziennie!


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x