Niektórzy z Was zapewne czytali ostatnie 'orędzie' zespołu Android.com.pl. Podjęliśmy tam kilka bardzo ważnych spraw. Jedną z nich były największe na świecie targi technologii mobilnych – Mobile World Congress. Odbywają się one w dniach od 14-go do 17-go lutego. Jednak już 13-go są bardzo ważne konferencje – m.in. Sony Ericssona na której zobaczymy takie nowości jak np. Xperia Play.

Nas oczywiście nie może tam zabraknąć – wylatujemy już w niedzielę z nietuzinkowym sprzętem, aby dostarczać Wam najwięcej najwyższej jakości informacji. Tak więc polecamy wszystkim naszym czytelnikom wpisać sobie do kalendarza, że pomiędzy 13 a 20 lutym trzeba przynajmniej kilka razy dziennie odwiedzać Android.com.pl. Chyba nie chcecie aby ominęły Was profesjonalne zdjęcia 18MPx oraz filmy FullHD z nowymi dwurdzeniowymi smartfonami w roli głównej? 🙂

Pomyłki w dacie nie ma – kilka dni po powrocie zamierzamy jeszcze przetwarzać wszystkie zebrane materiały, więc niektóre pojawią się zapewne tuż po targach.

Firmy PR-owe prosimy o informacje dotyczące obecności ich klientów na targach pod mailem: [email protected]

Znawców programu Adobe After Effecs również zapraszamy na [email protected] Fajnie by się prezentowała krótka animacja przed każdym naszym filmem.

Odwiedzajcie nas codziennie!

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Jakub Bereziewicz

Z wykształcenia finansista/manager - studiował na SGH, NUS, LSE, Harvard University oraz Tsinghua University. Prywatnie - od dwunastu lat pasjonat mobilnych technologii. Developer Symbiana UIQ, użytkownik Androida od czasów HTC Dream (G1).