kevin sam w domu

Kevin sam w domu powraca po latach. Tym razem towarzyszy mu Asystent Google

Newsy

Kevin sam w domu – któż nie zna tego kultowego filmu? Każdego roku w polskiej telewizji puszczany jest wspominany film, bez którego wielu Polaków nie wyobraża sobie świąt. Teraz Kevin powrócił – po kilkunastu latach. Niestety, nie w formie kolejnego filmu, a świetnej reklamy giganta z Mountain View, która skupia się na Asystencie Google.

Kevin sam w domu powrócił po latach, jednak tym razem nie jest do końca sam

Na kanale Google w serwisie YouTube pojawił się wczoraj bardzo ciekawy filmik. Do tego momentu obejrzało go już ponad 8 milionów osób. Mowa tu oczywiście o reklamie Asystenta Google, w której wystąpił Macaulay Culkin – odtwórca roli kultowego Kevina. Zresztą, zobaczcie sami:

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Zobacz także: Orange wprowadza zmiany w usłudze Konto Ważne Rok

Cała reklama została utrzymana w klimacie tytułowego filmu – Macaulay Culkin odtworzył tutaj kilka scen z oryginału. Google naprawdę się postarało, a fani produkcji sprzed lat z pewnością dostrzegą tu kilka smaczków. Filmik skupił się oczywiście na promowaniu Asystenta Google, którego możliwości tutaj pokazano. Moim zdaniem ten, kto wpadł na pomysł zrealizowania tego spotu powinien dostać sporą podwyżkę – wszystko wykonano tu naprawdę dobrze. Jeszcze kilka dni i z pewnością oryginalny Kevin sam w domu znowu trafi na antenę, ale tymczasem musimy zadowolić się tą świetną reklamą. Święta tuż tuż!

Źródło: YouTube


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x