lg g flex z

Mamy już za sobą premierę pierwszej słuchawki, która charakteryzuje się swoim charakterystycznie wygiętym wyświetlaczem. Mowa oczywiście o Samsungu Galaxy Round. Jednak wiemy, że to nie jedyny koreański producent, który w najbliższym czasie również planuje zaprezentować podobne urządzenie.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Mamy już za sobą premierę elastycznych wyświetlaczy od LG oraz odpowiednich baterii przeznaczonych do wygiętych smartfonów. Na papierze wygrywa Samsung, ale jeszcze nie poznaliśmy modelu Z (G Flex), który według wielu już na starcie wygrywa, gdyż LG najprawdopodobniej zbliży swój smartfon kształtem do banana, co lepiej wygląda w stosunku do Galaxy Round. Nowe plotki wskazują na to, że wyświetlacz w niezaprezentowanym jeszcze urządzeniu będzie posiadał przekątną wynoszącą 5,2-cala. Od razu widać nawiązanie do niedawno wprowadzonego do Polski modelu G2. Dane techniczne również na to wskazują, gdyż nowa słuchawka ma posiadać 4-rdzeniowy procesor oraz 2GB pamięci RAM. Najprawdopodobniej także moduł aparatu z matrycą 13MPx zostanie niezmieniony. Jednak dodatkowo zostanie dodana druga dioda LED. System siłą rzeczy zostanie zaktualizowany do Androida 4.3.

Kolejną wielką zaletą na starcie słuchawki LG w stosunku do Samsunga może być dostępność Z (G Flex). Galaxy Round obecnie można kupić tylko i wyłącznie w Korei i nie wiadomo czy ten model trafi na inne rynki. Drugi Koreańczyk może być dostępny w wielu państwach, a jego prezentacja ma nastąpić w ciągu dwóch tygodni.

źródło: Phone Arena

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.