android 9 pie nieoficjalne oprogramowanie

Kolejny smartfon z aktualizacją do Androida 9 Pie – tym razem ZenFone 5

1 minuta czytania
Komentarze

Wczoraj aktualizację do Androida dostały smartfony marki Huawei i Honor (ten drugi należy oczywiście do tego pierwszego, ale nie każdy o tym wie), w której skład wchodziły m.in. takie modele jak P20, P20 Pro i Mate 10. Teraz przyszedł czas na Asusa, który również wydał wspomnianą aktualizację dla swojego „średniopółkowca” – ZenFone 5.

Asus ZenFone 5 otrzymuje aktualizację do Androida 9 Pie

Opisywana aktualizacja niestety nie pojawiła się jeszcze drogą OTA, aczkolwiek raczej długo już nie poczekamy, więc jeśli Wam się nie spieszy – to po prostu czekajcie cierpliwie. Aby zainstalować Androida 9 Pie na ZenFone 5 w tej chwili, należy pobrać ważącą 1,1 GB paczkę z ze strony Asusa. Następnie należy przenieść plik na kartę microSD, wejść w tryb recovery, wyrazić chęć instalacji Androida 9 Pie ze wspomnianej karty, wybrać aktualizację, potwierdzić i to wszystko. Nic skomplikowanego.

Zobacz także: Czy głową wydrukowaną za pomocą drukarki 3D można oszukać funkcję odblokowywania twarzą?

Z nowości w aktualizacji możemy możemy wymienić przede wszystkim wszystkie nowości z Androida 9 Pie, nieco przebudowany interfejs ZenUI i ulepszony tryb nocny. W kwestii innych urządzeń z serii ZenFone 5, model 5z ma dostać „Ciacho” w styczniu 2019 roku (słowa Asusa). O ZenFone 5 Lite wciąż cicho. To jak, aktualizujecie już teraz czy czekacie, aż aktualizacja wypłynie drogą Over-The-Air? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: gsmarena

Motyw