Kończy się naprawdę udany rok dla Huawei. Oczywiście nie był on idealny, ale z pewnością firma dała znać o swoim istnieniu. Dlatego oczekiwania co do kolejnych modeli są wręcz ogromne. Szczególnie tych z górnej półki. Wczoraj poznaliśmy Huawei nova 4 i… jest to niewątpliwie wyróżniający się smartfon. Niemniej zdecydowanie więcej oczekujemy od flagowych propozycji, więc też od serii P30, a w szczególności P30 Pro. Adam już przedstawił Wam pierwsze prognozy, co do wyglądu obu smartfonów. Tymczasem do Sieci jeden z producentów etui postanowił udostępnić swoją wizję.

Huawei P30 i P30 Pro ubrane w etui — czy ten wygląd będzie się podobał?

Od razu zaznaczam, żeby nie brać powyższej wizji za pewniaka. Oczywiście bardzo możliwe, że powyższa wizja ma coś wspólnego z planami Huawei — chociażby wymiary i rozmieszczenie poszczególnych elementów. To by pokrywało się z poprzednimi informacjami o aparatach. Niewątpliwie cztery obiektywy na jednej powierzchni potrafią się wyróżnić. Szczególnie w takim rozmieszczeniu jak powyżej. Front? Naprawdę ciężko ocenić — w tym momencie bardziej uwierzyłbym zdjęciom, które przedstawił Wam Adam. Dlaczego? Powyższa wizja jest zbyt podobna do… Oppo R17.

Zobacz też: Ile będzie kosztował Samsung Galaxy S10 w każdej odmianie?

Co jeszcze teoretycznie można wywnioskować z powyższych grafik? Czytnik linii papilarnych w ekranie również w modelu P30. Spodziewamy się, że ten element stanie się standardem w przyszłorocznych, flagowych modelach. Co z gniazdem słuchawkowym? Teoretycznie pojawia się wycięcie na górnej krawędzi, ale najprawdopodobniej jest to tylko otwór na dodatkowy mikrofon.

 

Źródło: GSM Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.