Ikea i podbój kosmosu? Szwedzi mają ambitne plany

Mi Power Bank 3 – najpopularniejszy power bank na świecie doczeka się odświeżenia

Adrian Celej Adrian Celej Newsy

Mi Power Bank to produkt wręcz kultowy. Power bank od Xiaomi zasłynął niewygórowaną ceną, zadowalającą pojemnością i uczciwym podejściem do klienta, który nie był naciągany na puste cyferki. Pojawiły się pierwsze rendery i informacje na temat kolejnej generacji – Mi Power Bank 3.

Tak będzie wyglądał Xiaomi Mi Power Bank 3

xiaomi mi power bank 3 render

Xiaomi Mi Power Bank 3 będzie dostępny w dwóch wariantach – 10000 i 20000 mAh. Oczywiście power bank odda nieco mniej energii, ale to akurat standard w tego typu urządzeniach. Szacuje się, że będzie to 10-20 % mniej, co i tak jest świetnym wynikiem na tle innych urządzeń. Bank energii od Xiaomi będzie wyposażony w przycisk, 4 diody sygnalizujące poziom naładowania oraz 2 porty USB – standardowe USB-A oraz USB-C. Na pokładzie znajdzie się także tryb szybkiego ładowania. Nie znamy szczegółów, ale możemy się domyślać, że będzie to Quick Charge od Qualcomma.

Zobacz też: De-Kompozytor: porównanie 3 power banków (w tym Xiaomi) i piach zamiast baterii

Kiedy premiera Mi Power Bank 3?

Niestety, data premiery nie jest znana. Z drugiej strony fakt istnienia renderów prasowych oznacza, że Mi Power Bank 3 zostanie zaprezentowany w najbliższym czasie. Czy warto czekać? Nie, jeśli komuś nie zależy na gnieździe USB-C, to równie dobrze może kupić Mi Power Bank 2. Urządzenia są bliźniacze, mogą co prawda pojawić się różnice w ilości oddanej energii, ale to nadal dobry wybór.

Źródło: Droidshout

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy