odliczanie-mwc-htc

Wspominaliśmy przy okazji „wycieku” prawdopodobnego następcy Wildfire o odliczaniu, jakie uruchomiło HTC na swojej stronie na Facebooku. „Big things are happening, stay tuned!”. Czym będą te „Duże rzeczy”? Oczywiście mowa najprawdopodobniej o tabletach, jakie zamierza przedstawić HTC, choć nie tylko. Serwis androidandme pokusił się o konkretne przypuszczenia dotyczące nowych urządzeń tajwańskiej firmy.

  • HTC Pyramid – pierwszy smartfon od HTC z dwurdeniowym, 1,2GHz procesorem Qualcomm Snapdragon trzeciej generacji (MSM8260) na pokładzie. Plotka głosi, że telefon pojawi się w maju w T-Mobile i wspierać ma technologię HSPA+ (4G). Prawdopodobnie jednak czołowy smartfon trafi do wielu różnych operatorów. „Piramida” ma być wyposażona w 4,3-calowy ekran qHD (rozdzielczość 540 x 960).
  • HTC Flyer – to nazwa kodowa dla urządenia, które ma konkurować z Samsungiem Galaxy Tab. Ma to być więc tablet z 7-calowym wyświetlaczem, Androidem 2.3 z nakładką HTC Sense UI, przystosowaną do dużych rozdzielczości. Zostanie ponoć wyposażony w ten sam procesor i układ graficzny co HTC Desire HD, czyli 1GHz procesor z układem graficznym Adreno 205 oraz aparat i kamerę do wideorozmów.
  • HTC Verdi – to najprawdopodobniej „Big thing” od HTC, o którym nikt specjalnie nie mówi. Ma to być 10-calowy tablet z Androidem 3.0 Honeycomb, konkurujący z Motorolą Xoom i Samsungiem Galaxy Tab 2. Oprócz tego prawdopodobnie tablet będzie wyposażony w 2-rdzeniowy procesor Snapdragon.

Pozostałymi urządzeniami będą zapewne 3 smartfony, których grafiki wyciekły do sieci. Prawdopodobnie HTC zaprezentuje nam około 6-7 urządzeń pracujących na Androidzie już na targach MWC, na których oczywiście nie zabraknie redakcji Android.com.pl.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Dul

Lubię Androida, mobilne technologie, dobre gry i rower. Nie pochłaniam kawy, ponoć mało śpię.